Angelina Jolie'li Eternals Görüntüleri Marvel'ın Yeni Tanıtım Fragmanında Paylaşıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Eternals Filminde Angelina Jolie İlk Defa Göründü – Kayıp Rıhtım

Marvel Studios, yaklaşmakta olan Marvel Sinematik Evreni filmlerinin tam isimlerini ve yayın tarihlerini içeren bir fragman paylaştı. Yeni fragman Angelina Jolie’nin de gözüktüğü Eternals filmine ilk bakış atmamızı sağlıyor. 2019’da MCU’nun 3. aşamasını Avengers: Endgame ve Spider-Man: Far From Home ile tamamlayan Marvel Studios, Koronavirüs pandemisi nedeniyle 4. aşama yapımlarını tamamen ertelemek durumunda kaldı. Öyle… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Eternals’ ı bekliyorum. Angelina Abla’ yı Tomb Raider’ dan sonra tekrar bir aksiyonda görelim bakalım. Ayrıca sonlarda hiper hızlı biri mi vardı orada? :smiley:

Angelina Jolie, benim taklitlerini yaptığını itiraf etmiş biri. Bu yüzden, ilginç, cesaret isteyen, gizemli rollerle bu kadar ünlü hale geldi. Bazı filmleri gerçeğe uygun çekilsin diye orada bulunduğum doğrudur. Taklitler, aslını yaşatır.