Anket Teknesi

Diğerlerini okumadım ama Belgariad serisinin ilk kitabını bitirmek üzereyim. Zaman Çarkı, Dune gibi fantastik (Dune’ u fantastiğe yakın buluyorum) romanlardan sonra epeyce hafif geldi. Biraz Percy Jackson havası alıyorum ama bakalım ilerleyen kitaplarda seri daha da açılacak herhalde.

1 Beğeni

Asgari ücret sizce ne kadar olur?

• 6500 - 7000
  • 7000 - 8000
  • 8000 - 9000

0 oylayanlar

1 Beğeni

Çünkü altı ay sonra seçim var

3 Beğeni

Anime sever arkadaşlar, sizleri bir anket için kısa süreliğine şuraya alalım.

Sabah 7’ye kadar ne yapsam karar veremedim. Tess mi okuyayım yoksa 3 film mi izleyeyim? Siz ne dersiniz dostlar?

• Tess Gerritsen
  • Film ve Dizi

0 oylayan

Neden ikisi de olmasın? :hugs:

1 Beğeni

Olabilir aslında. Ama dikkatimi tek yere vermek istiyorum. :smile:

Teşekkür ederim herkese. Bu geceyi film ve dizi ile geçireceğim.

1 Beğeni

Yine bir yemek konusunda tarafımızı seçiyoruz. Aklıma gelenlerden “Kebap ve Dönerler” :slight_smile:

Döner ve Kebap tarafımızı seçiyoruz. :slight_smile:
  • Cağ Kebabı
  • Adana - Urfa Kebabı ( Benzer sayılırlar )
  • Ankara Yaprak Döner
  • Tepsi Kebabı
  • Orman Kebabı
  • Patlıcan Kebabı
  • Hatay Usulu Soslu Tavuk Döner :slight_smile:
  • Diğer

0 oylayan

2 Beğeni

Böyle bir seçim yapabilecek cesaretim yok :laughing:

Niğde’de bulunduğum iki senede Hatay usulü bir döner yerdim. Hayatımda yediğim en iyi dönerdir. Şıktaki de oysa benim oyum Hatay Usulü Soslu Tavuk Döner’den yana.

En ucuzu o olduğu için son iki yıldır herhalde en popüler yemeklerin başında geliyor artık. Sarımsaklı mayonez ile çok daha güzel oluyor.

Bir zamanların lokmacıları gibi her yerde Hatay usulü döner var. :slight_smile:

1 Beğeni

Dışarda satılan patates kızartmalarına hiç ısınamadım ben. Hep tadı çok farklı geliyor bana. Tavuğun yanında patates kızartması o yüzden hoşuma gitmiyor. Tavuk dönerin içinde soğan olmalı bence. :yum:

2 Beğeni

Ağzımın tadı yokmuş.
İşin doğrusu hepsinden severek yerim ama reflüm olduğu için yedikten sonra midemi ağrıtmayanı en sevdiğim :joy:

1 Beğeni

Diğer’im İskender bu arada, şıklarda nasıl olmaz onu da bilemedim artık Alper reis :smiley:

2 Beğeni

Orman kebabı haricinde hepsi ama eğer kötü yapılmışsa hiçbiri. Kafamda lezzet algısı en yüksek düzeyde olan bu ürünlerin gittiğim yerde kötü yapıldığını düşünüyorsam yememeyi tercih ederim ki o ürüne dair kafamda oluşan lezzet algısı yıkılmasın.