Antarktika'da Sayım Var: Penguen Sayacak Personel Aranıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/yasam/antarktika-kitasinda-penguenleri-sayacak-personel-araniyor/

image

Antarktika kıtasında yaşayan penguen nüfusunu sayabilmek için personel ilanı açıldı. Elemeyi geçen kişiler, Goudier Adası’na Gentoo penguenleri ile beraber yaşayacak. Antarktika kıtasında bulunan ve dünyanın en ücra postanesi olarak anılan üste “penguen sayacak personel” arayışı başladı. Birleşik Krallık Antarktika Mirası Vakfı (UKAHT), Port Lockroy’daki üssünü devam ettirecek ekibi arıyor. İlana kısa süre içerisinde yüzlerce başvuru… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Maaşı söylememişler ama iş sosyal ve psikolojik açıdan zorlu olduğu için fiyatı iyidir, birde sterlin üzerinden alınsa harcayacak yer olmadığı için aldığın maaşın tümü cepte, 2 yıl çalışılsa ve buraya tekrar gelinse holding kuracak duruma gelinir sanırım :grin: Tek sıkıntılı yönü haftada diyelim 6 gün çalıştın 1 gün tatil hakkın olsa diğer günlerden ne farkı olur bilmiyorum.

1 Beğeni

arda-turan-vs-penguen_1747708

Zor iş :smiley:

Himmet, Hayret, Saffet ve Gayret bu işi başarır. İşi bu dört kardeşe versinler. :slight_smile:

3 Beğeni