Anthony Hopkins'in Başrolünde Oynadığı Bilimkurgu Gerilim Filmi "Zero Contact"tan Fragman Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/zero-contact-fragmani-anthony-hopkins/

image

Zero Contact fragmanı görücüye çıktı. Anthony Hopkins’in başrolünde oynadığı bilimkurgu gerilim filmi yolda. Son olarak 2020 Akademi Ödülleri’nde The Father filmindeki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Anthony Hopkins, rol aldığı farklı yapımlar ile hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Şimdi de insanlığın tecrit altında yaşadığı yeni bir fütüristik gerilim filmi olan Zero Contact ile… (DEVAMI…)

2 Beğeni

İlginç ve güzele benziyor. Anthony Hopkins kadroda varsa zaten o iş kötü olmaz, olamaz, olması teklif dahi edilemez.

Hikayesi ilginç duruyor. Dijital suratlı arkadaşı biraz garipsesem de hikayedeki yerine göre karar vereceğim. :slight_smile:

Ben çok baydım pandemi meyvesi işlerden ya. Üstelik psikolojik gerilim tarafı da var sanırım. Belki 2021’de çıkabilse etkileyici olurdu ama şu an bana biraz boşluğa düşecek bir filmmiş gibi geliyor.