Aquaman Oyuncusu Matrix 4'te Başrolü Paylaşacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/aquaman-matrix-4-basrol-kadro/

Lana Wachowski’nin yöneteceği ve kadrosunda Keanu Reeves ile Carrie-Anne Moss’un da bulunduğu The Matrix 4’un bir başrol oyuncusu daha belli oldu. (DEVAMI…)

1 Like

Acaba Morpheus’un gençliğini mi oynayacak :slight_smile:
Aquaman’deki oyunculuğunu pek beğenmemiştim, ama yine de göreceğiz

1 Like

Matrix’in öncesi anlatılacak herhalde doğru söylüyorsun mantıklı geldi bana da :slight_smile:

1 Like

Çok mantıklı. Bence cuk oturan bir tercih olabilir. Aquman’daki oyunculuğu ve duruşu bayağı uygun bu role.

Benim yeni Matrix filmine ilişkin tahminim; zamanda yolculuk barındıran, geçmişe geleceğe ve asıl üçlemeye değinecek bir film olacağı yönünde. Biraz Terminator 2, biraz Avengers: Endgame tarzı bir film bekliyorum. Ve açıkçası bu fikir beni bayağı heyecanlandırıyor…

1 Like

Ben de genç Morpheus’un filmde olabileceğini okuduğumda umarım bunu yapmazlar diye düşünüyordum.

Ben Matrix için içerisinde Neo barındıran başka bir devam senaryosu öngöremiyorum. Neo’nun hikayesi bitmişti…

1 Like

Muhtemelen Morpheus tarzı mentor olarak çıkabilir. Trinity filmde olduğuna göre her zaman konuşulan iç içe matrix teorisini işlerler gibi geliyor.

Benim de tahminim bu yönde, yani zamanda yolculuk barındıran bir film olacak sanki