Aradığım kitaplar

Baştan söyleyeyim nadir kitap fiyatlarında satış yapacak arkadaşlar yazmasalar daha iyi. Oradan almak istesem alırım yani değil mi? :sweat_smile: Bi tık daha uygun bir arayıştayım yani.

• Neil Gaiman - Kıyamet Gösterisi bulundu
  • Odd ve Buz devleri (30tl)
  • Pittacus Lore - Altı Numaranın Gücü bulundu
  • Otostopçunun galaksi rehberi tek cilt bulundu
  • Fırtınaışığı Arşivi 2 Parlayan sözler büyük baskı (70tl)
  • Marvel 1602 Bulundu

Fiyatlar düşük görünebilir. Ama ayırdığım bütçe bu kadar. Daha fazlasını vermektense ebook ya da kitapların ingilizcesini tercih ederim.

Otostopçunun Galaksi Rehberi Zebramo’da 100-150 ₺ arasında var.

1 Beğeni

O fiyata almak istemiyorum. Kitabın alfa baskısından hiçbir farkı yok. Çeviri vs. aynı. Tek farkı boyutunun birazcık daha büyük olması. Kitaba sahip olan sahaflar sadece piyasada yok diye bu fiyata satıyorlar. Olmayan, basımı bulunmayan bir kitaş değil kısaca, sadece boyutu değişik. Fiyat olarak 70 80 civarı olursa alırım. Yoksa gerek yok zaten. Manası da yok yani, sırf azcık daha rahat okumak için 150 lira bayılmaya.

2 Beğeni

Uygun ise kraliyet meydanında var.

Atlamışım onu :sweat_smile: Hemen iletişime geçilsin.

Otostopçu’nun Galaksi Rehberi burada 69,30 TL.

https://www.alfakitap.com/kitap.php?id=353568

1 Beğeni

Harry Potter ve Doğruluk Kılıcı serilerinin ilk kitapları İngilizce olarak var bende. İlgilenirseniz özelden mesaj atabilirsiniz.

1 Beğeni

Harry potter serim var. Doğruluk kılıcının da ilk 3 kitabı Türkçe bende olduğu için gerek yok sanırım. Okudum çünkü.
Parlayan sözleri ve 1602’yi de ekledim listeye. Ölücü olarak görebilirsiniz ama kitapların etiket fiyatının iki katını ödemeye hiç niyetim yok. :sweat_smile: Olursa olur olmazsa kısmet.

2 Beğeni