Arayıp da Adını Hatırlayamadığımız Filmler

Merhaba uzun zamandır arayıp bulamadığım film bulma ma umarım yardımcı olabilirsiniz film Netflix te 3 yada 4 yıl önce izlemiştim oyuncuları hatırlamıyorum konusu ise ana karakterden biri melezdi sanırım sevgilisi Amerikalı idi bunlar bir süredir sevgili idi kızın erkek arkadaşı terk etmiş sonra erkek zengin bir adamın kızıyla nişanlanmış melez olan bir gün tesadüfen eski erkek arkadaşını otoparkta görüyor yanına gidip konuşmayı düşünürken araçtan eski sevgilisinin nişanlısı iniyor kız şaşkın bu kız eski sevgilisiyle kısa bir konuşma yaptıktan sonra nişanlanmış olduğunu öğreniyor aradan zaman geçtikten sonra eski sevgilisinin nişanlısı ile bir şekilde tanışıyor filmin sonlarında zengin kızın babasının otelinde düğün yada kutlama vardı en son nişanlı kızın telefonuna biri eski kız ile birlikte olan fotoğrafları gönderiyor ve kızı çatıda beklediğini söylüyor mesajda kız çatıya gidiyor bu arada çatıda küçük kiler gibi bir oda var asansör üstü biri odanın içinde bir başka kişi çatının başka yerinde saklanıyorlar en son erkek nişanlısını aşağı itiyor kız otelin süs havuzuna düşüp ölüyor kiler gibi yerde saklanan ve diğer çatıdakiler olayı görmüyor sadece kiler gibi odanın içinde sigara izmaritlerinden ve küçük ip uçlarından katili buluyorlar erkek nişanlısının kendisi atlamak istediğini kendisi engel olmaya çalıştığını söylüyor tabi lütfen yardım edin

1 Beğeni

merhabalar bir animasyondan bahsedeceğim 2003 doğumluyum. Fare animasyonuydu muhteşem fare dedektif değil bunu belrtmek istedim. küçükken izledim başrol değildi fakat fareler bir arabaya binip geziyorlardı sonrasında peşlerine polis motosikletli bir fare takılıyordu telsizle bildiriyordu. Sonra bir lağam vardı orda fareler vardı birsürü ve zorla şarkı söyletiyorlardı falan

1 Beğeni

Merhaba aradığın animasyon bu olabilir mi ? ( Fare Şehri )

1 Beğeni

maalesef değil yine de teşekkürler

1 Beğeni

Selam olsun size güzel kardeşlerim. Hemen anlatıyorum.

Yazar bir kadın var, kocası ile arası kötü. Kadın roman yazması gerekiyor, yazıp yazıp sayfaları atıyor. Bir gün asansöre biniyor ve asansörde kimse yok. Gitmek istediği yere basıyor ama asansör başka yere açılıyor. Bu açılan yer ise cennet. Kadını orada küçük bir kız çocuğu karşılıyor. Kız ben senşn kızınım diyor. Bu kızı aldırmak zorunda kalmış galiba. Kızı, büyük babasıyla vs tanıştırıyor.

Böyle bir film arkadaşlar. Film kore, japon veya çinliler gibi çekiklerin filmi. İsmi nedir teşekkür ederim.

Merhaba. ChatGPT cevabı şu şekilde:

Bahsettiğiniz film, Kore yapımı “The Elevator” (원더풀 라디오) olabilir. Film, yazar olan bir kadının yaşadığı bir ruhsal yolculuğu anlatıyor. Bu filmde, kadının yaşadığı asansör deneyimi ve ardından cennete açılan kapı, kaybettiği kızını bulması gibi temalar işleniyor. Film, hayatı ve ilişkileri hakkında derinlemesine düşündüren unsurlara sahip. Bu film sizin tarifinize oldukça yakın görünüyor. Ancak tam olarak bu film olup olmadığını kontrol etmek için filmin özetine ve detaylarına bir göz atmanız iyi olabilir.

fare şehri olmadığına göre ya Ratatuy (Ratatouille) 2007
ya da [

Küçük Kardeşim (Stuart Little)

](Küçük Kardeşim (Stuart Little) filmi - Sinemalar.com - Küçük Kardeşim - Sinemalar.com -)

Benim de aradığım ama hatırlayamadığım film şu, bir kadınla havaalanında karşılaşıyorlar, kadın valizini bekliyor bekliyor ama valizi gelmiyor bir erkek olayı fark edip yardım ediyor, kadının valizi kaybolduğu için erkek kadının gitmesi gereken otele taksi ile bırakıyor bunun devamında çift daha önceden evli şimdi boşanma aşamasında olan bir çiftmiş kendilerine tekrardan aşık olmak için nu şekilde bir tatil planladıklarını öğreniyoruz

Bu film galiba.

bu film değil maalesef çekim yılı 2015 sonrası gibi duruyordu

Küçükken sürekli izlediğim türk yapımı bir film vardı adını bir türlü bulamıyorum kafayı yicem yardım edin ,konusu üvey baba lamia dizisine benziyor bir tane yetim çocuk var amcası sürekli kötü davranıyor adamın eşi çocuğa karşı hep iyi bir de zengin bir aile var ama onların tekerlekli sandalyede yada sakat olması lazım öyle bir çocuğu var tek hatırladıklarım bu birde bu yetimin abi gibi arkadaşı var yaşı ondan baya büyük hatta en sonunda sokakta yetimin amcası döverken bu abi geliyor boğazına bıçak dayıyor polisler geliyor ve bitiyor bu şekilde umarım birisi biliyordur adını kafayı yicem yıllardır düşünüyorum bulamadım