Arayıp da Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Bir tane mobil oyun vardı bayadır arıyorum bulamıyorum biz bir robottuk sağ taraflara doğru ilerleyince donut dükkanı vardı hatta dükkanın üstünde kocaman donut simgesi vardı onu ordan çıkartıp fırlatabiliyorduk sol tarafa gittiğimzde ise askeri bir yer vardı helikopterler askerler falan arabaları tutup fırlatabiliyorduk

1 Beğeni

Merhabalar öncelikle, menüsünde bir halka üzerinde yuvarlaklar vardı, bastığımızda menü değişirken bir kuş mu geçiyordu kuş kafatasları mı geçiyordu tam hatırlamıyorum. Karakter oluştururken zırh kalkan kılıç falan seçebiliyorduk sanırım. Ok yay falan da olabilir. Oyun karanlık bir temaya sahipti diye hatırlıyorum. Oyunun içerisinde hatırladığım bazı sahneler şunlar: Suyun üzerinde tahtadan evler vardı. Yine başka bir sahnede bir binanın bahçesinde goblinlerle savaşıyorduk. Daha sonra binanın içerisinde de goblinler vardı. Hatta tavana yakın yerlerde duruyorlardı. Bu oyunu bilen var mı?

1 Beğeni

telefonda oynadığım bir oyun vardı bi kızın uzay mekiği küçük bir gezegene düşüyordu ve kız da malzeme toplayıp görevleri yaparak mekiği tamir edip o gezegenden ayrılıyordu.
gezegende çöl, karlarla kaplı bölgeler, ilkbahar sonbahar falan bütün mevsimler vardı; şefler vardı genelde görevleri onlar veriyordu görevlerde ya yaratık, hayvan öldürüp götürüyorduk ya da bir şeyler kesip toplayıp götürüyorduk. birkaç yıl geçti sileli ve şidi oyunu bulamıyorum lütfen bulalım lüüüütfeen

1 Beğeni

Eğer oyunu google play üzerinden yüklediyseniz Google Play’e girerek Kitaplık bölümünden telefonunuza yüklediğiniz tüm oyun ve uygulamaları görebilirsiniz. Tabii aynı gmail’i kullanıyorsanız hala.

Edit: Sanırım bu özellik kalkmış. Denemeyiniz boşuna.

1 Beğeni

Hesap resmi > Uygulamaları ve cihazı yönetin > Yönetme > Yüklü uygulamalar ( yerine Yüklü olmayan uygulamalar seçilecek) yöntemiyle bulunabiliyor.

2 Beğeni

Bulabildinmi kankam sanırım aynı oyunu arıyoruz karerkterler mavi renkte kıyafetleri var ve her bölüm sonunda karekterlerin rütbesi artıyor doğrumu bulursan bana da cevap verirsen çok sevinirim

1 Beğeni

Selamlar, benim aradığım oyun çok eski bir atari oyunu, 20 yıl önce falan oynadım büyük ihtimalle. Oyun kahramanı bir çocuk, oyun lunaparkta geçiyor hatta lunaparkı bir canavar ele geçirmişti sanırım. Çocuğun kıyafeti futbolcu gibi (Amerikan futbolu) kasket falan giymiş belki de çocuk değil futbolcudur ama ben çocuk diye hatırlıyorum. Ateş ederken futbol topu gibi toplar atıyor düşmanlara. Kıyafeti başta mavi renk ama hata yaparsa rengi değişiyor sarı, yeşil falan oluyor ve attığı top da değişiyor. Çok zor bir oyundu bir yerde takılıp kalınca bırakmıştım. Sonra da kayboldu ve unuttum adını…

1 Beğeni

Valla ben de bilmiyordum ama merak edip google’ladım, “Doki! Doki! Yuuenchi!” olabilir mi? Eğer buysa çok merak ediyorum, nerden buldunuz da denk geldiniz hocam? :roll_eyes:

1 Beğeni

Bakayım ama tek kelime bi ismi vardı sanki öyle hatırlıyorum. Çocukluğumda atari kaseti satan bir yerden almıştım :slightly_smiling_face: kaybolduğu için bitiremedim, adını da unuttum tabi

Edit: Hemen baktım buymuş. Nasıl mutlu oldum teşekkürler :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

şimdi bi adam vardı oyun sitesindeydi oyun bu arada o kadar çok oyun oynuypdu ki karısı onu evden atıyodu sonra adam sokakta kalmaya başlıyodu evsize para falan veriyodu bi barda bi adamdan romantiklik öğreniyodu bi sokak sanatçısından şarkı söylemeyi öğrenip evdeki cama taş atıyodu kadın da camı açıyodu ona şarkıyı söylüypdu romantiklik yapıyodu ki kadın onu affetsin oradaki şarkıya aşıktım biri oyunu bulabilir mi lütfen ya taa küçüklüğümden beri vardi 2008 falan 4 5 yaşımdayken teşekkürler şimdiden tekrar ediyorum normal oyunskor kraloyun gibi sitelerden birindeydi bi oyun ve giriş ekranında mavi tekli bi koltuk duruyordu

Benim bi aradığım oyun vardı yardım edebilir misiniz oyuna karşıdan bakıyorduk bi kurt adam vardı canlıda saklanıyodu önünde bir tane bank vardı insanları gelince yiyodu sonra haberciler bizim fotografımızo cekmeye çalışıyordu çekince askerler geliyordu sonrada kaçmya çalışıyorduk

Werewolf Tycoon’u mu diyorsun acaba. Bir bankın arkasında saklanıp insan yediğin başka bir şey gelmedi aklıma.

Ben bir oyun arıyom şöyle şişman bir avcı elinde pompalı avrdı timsah lar falan geliyordu dudan onları vurup puan kasıp silah alıyorduk ismini bilenler yazsın rica ederim

Swamp Attack olabilir mi?

Beyler Merhaba,2015 yıllarında oynadığım bir oyun vardı tam hatırlayamıyorum ama oyun içeriği şunlardı ; araba ile otoparktan bagaja adam atıyorduk sonra bir kaç arabadan saklanıyoruz yanımızda adam laptobu ile hacker’lık yapıyordu oyun içinde helikopter ile yukarıdan adamları vurma olayı da vardı oyunun loading simgesi aynı lamborghini logosunun çerçevesi gibiydi bulursanız çok makbüle geçer :))

1 Beğeni

Merhabalar, Burası çizgi roman yeri değil biliyorum fakat adını biilmiyorum ve böyle bir başlık yoktu hatırlayan olur diye sormak istiyorum Karanlik bir ambiyansi olan siyah beyaz tam hatırlamıyorum bir kadin bir adam ve bir de yaşlı bir adam fakat kafasi su dolu bir kavanozun icindeydi ona profesör falan diyorlardi sanırım. Bir minibusleri vardi kadin veya adam ihanet ediyordu sanırım. +18 bir çizgi romandı. Uzun zamandır arıyorum tanıdık gelen var mı ?

1 Beğeni

mekanları şu şekilde hatırlıyorum, anne marketteydi ve muz topluyorduk aynı marioda altın topladığımız gibi. annenin bölümü bittiğinde babaya geçiyordu onun bölümünde gökyüzündeydik ve uçağı aynı şekilde kontrol ediyorduk. ve çocuklardan birinde denizin altındaydık bu kadar hatırlıyorum.:smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

dostum ben de çook önceden bir pc oyunu oynuyordum , kirmızı bir uçak vardı haereketli 2 dk bir ekranda mause ile aşagı yukarı oynatarak oynuyordum , oyun soldan saga dogru hareket ediyor ve sağdan sana dokru düşman ucaklar geliyor sen de kendini savunuyorsun , itemlerde mevcut , kullanmak istediginde üzerine giderek silaha sahip oluyosun kirmızı bir ucak ve cok tatlı temaya sahip bir oyun ısıklarımı actım cevap bekliyorum ne olur aydınlatın ,teşekkur ederim

1 Beğeni

Kankalar ben de bi oyunu arıyorum 7-8 yaş aralığında oynadığım bi oyundu
oyunu özetleyecek olursam şöyle başlıyor,

Bir helikopterdeyiz, minigun kullanıyoruz, yanımızda veya arkamızda bir asker vardı sanırım, işte terörist konvoyunu tarıyorduk, baya bir adam kestikten sonra bir yerde bizi indirip iple mayın tarlasına bırakıyorlardı, o bölümün bir sonraki bölümü sanırım, bir gece vakti yine aynı şekil helikopter ile indirilip konteyner arasında kamp yapan bir kaç ak-47’li terörist öldürüyorduk ve çok eski bir oyundu galiba görüntüsünü pek hatırlayamıyorum ama güzeldi.

Gerisini hatırlamıyorum ama böyle bir oyundu.

1 Beğeni

benımde aradıgım ilk sanhesi gemide kötü adamları öldürerek başlıyorduk daha sonra tekne ile onları kovalıyorduk en sonunda araba ile de kovalıyor veya kaçıyorduk bi tarz gta gibi benziyor ama adını bi türlü getıremedim

1 Beğeni