Arctic Monkeys Türkiye'ye Geliyor: Ünlü Müzik Grubunun Konser Tarihi Belli Oldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/muzik/arctic-monkeys-turkiye-konseri-tarihi-aciklandi/

image

Arctic Monkeys Türkiye konseri kesinleşti. 2022 yılında yeni bir albüm yayınlamaya hazırlanan ünlü müzik grubu, konser turnesi kapsamında ülkemizde de sahne alacak. 2002’den bu yana etkin müzik hayatlarına devam eden İngiliz müzik grubu Arctic Monkeys, yıllar sonra yeniden Türkiye’ye gelmeye hazırlanıyor. Son olarak 2013 yılında ülkemizi ziyaret eden grup, 2022 yılında çıkacak yeni albümlerinin konser… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Biletinin fiyatına bağlı da yani bir Do I wanna knowwww diye bir bağırmak isterim.

1 Beğeni

En düşük bilet fiyatı tahminim 1000₺. Tahminim tutarsa ve almaya yetişirsem (biletlerin 45 dakikada falan biteceğini düşünüyorum) artık metrelerce öteden minicik minicik izler en azından canlı canlı dinlerim.

2013 yılında Rock’n Coke’da izlemiştim. Harika bir sahneleri var, gerçekten tecrübe edilmesi gereken bir grup.

Tabii ben o zaman 120 TL’ye üç günlük kombine ile izlemiştim. Arctic Monkeys, Prodigy, Within Temptation, Oi Va Voi, Jamiroquai falan da vardı bu ücretin içinde… 500 TL bilet ücreti olursa tecrübe edilmesi gereken bir grup demeyebilirim. :sweat_smile: Hey gidi günler, neymişsin be TC ekonomisi…

Bilet fiyatları bu kur farkına göre çok çok uygundu ama passo’nun gazabına uğradık. Kaç kişi pc başında bilet satışını beklediğimiz halde ödeme yapamadığımız için bilet alamadık. Şimdi bakıyorum da biletler karaborsada astronomik fiyatlara satılıyor. Organizasyon şirketi bilet fiyatını 5 bin ₺ koysa anlarım. Daha ünlü/yüksek fiyatlı birini getirmek için kazanmak istemiştir derim ama karaborsa mafyasını neden zengin ediyoruz? Neden kazancının nereye gittiği, kimleri beslediği belli olmayan tiplere Arctic Monkeys’ten daha çok para ödüyor insanlar? Hakikaten aklım almıyor bu durumu.