ARIYORUM! J.R.R Tolkien kitapları

Merhaba, J.R.R Tolkien’ın ülkemizde tükenmiş ve halihazırda yeni basımları bulunmayan birkaç kitabını arıyorum. Aradığım kitapları yazmadan önce teklif verecek arkadaşların, fırsatçı, kurnaz, kan emici sahafçı kafasında bir yaklaşım sergilemeyip, makul ve kabul edilebilir tekliflerle gelmesini rica ediyorum aksi takdirde cevap dahi vermeyeceğim. İkincisi ve en önemlisi ise kitapların kondisyonları… Benim için çok önemli olan bir nokta. Kitabın sırt kısmında ve kapak kenarlarında herhangi bir kıvrılma, hasar olsun istemiyorum. Mümkün olduğunca iyi kondisyonda olması mühim benim için. Biraz fazla takıntılıyım maalesef bu konuda :slight_smile:

Aradığım kitaplar;

-Güç Yüzüklerine Dair (Altıkırkbeş)

-Kayıp Öyküler Kitabı 1 ve 2 (Altıkırkbeş)

-Silmarillion (İthaki)

-Sigurd ile Gudrún Efsanesi (İthaki)

-Masallar (Altıkırkbeş)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

http://zbm.co/9RPTDD

http://zbm.co/8YNSMW

Kayıp Öyküler zor bulunur.

1-silmarillon

https://letgo.onelink.me/O2PG/4dc9491c
/

https://letgo.onelink.me/O2PG/505b0e7a
/

https://letgo.onelink.me/O2PG/5b9c585a
/

2-Güç Yüzüklerine dair

https://letgo.onelink.me/O2PG/7a80798
/

Ve zebramo 5-6 adet var satışta olan.

Sigurd ile Gudrún Efsanesi bulunması çok zor. Sigurd ile Gudrún Efsanesi şiir kitabıdır bu efsaneyi şiir olarak ele alınmıştır İskandinav mitolojisi hakkında saglam bilgin yoksa çok sıkıcıdır.

Kayıp öyküler 1-2 ikiyi 150-200tl den aşşagı satan kimse yok ister sahaf ister normal okuyucu olsun.

Silmarillion bende var çizgi roman takasına açık.

Yanılmıyorsam İthaki, Hurin’in Çocukları ve Silmarillion’u, yeni siyah kapaklarıyla birlikte bu ay basacaktı. Zaten Güç Yüzüklerine Dair’de Silmarillion’un içinde var.

1 Beğeni

Arkadaş heralde koleksiyonluk için ayrı ayrı toplamak istiyor ama iş Tolkien olunca neredeyse imkansız gibi.

Kayıp Öyküler 2 bende var satmak da istiyorum ama kitabın sayfaları sararmış durumda ve kesinlikle kusursuz durumda değil (ben de ikinci el almıştım) bilmem ister misin. Ayrıca Kayıp Öyküler’i sıfır kalitesinde bulabileceğini zannetmiyorum çünkü zamanında ben de çok aradım sonunda vazgeçip en iyi durumda olanlardan birisini aldım.

Öyle bir durumsa,

arkadaşın bu isteğinin gerçekleşmesi zor olur. Bu kitapları toplamak için maalesef yüksek fiyatları gözden çıkarması gerekecek.

1 Beğeni

Neredeyse 20 yıl önce basılmış kitapları yüksek kondisyon ve makul fiyata bulabileceğini sanmıyorum açıkcası.

3 Beğeni

Ejderi severim ama kayıp öyküler kitabımı satacak olsaydım fırsatçılık yapmazdım ama size de satmaz tanıdığım birine satardım ki arkadaşınız degilse hem fiyatı çok iyi olsun hem kondisyonu çok iyi olsun diye bir dünya yok.

4 Beğeni

Merhaba arkadaşım birincisi ilk önce birşey nasıl istenilir onu öğren ; isteķlerini emir cümlelerle anlatmakta neymiş.
ikincisi bende istediklerin var çok eski baskılar halinde bende değerini bilecek birine vericektim kusura bakma onları hakketmiyorsun…(sinirlendirdin)

1 Beğeni