Atiye 3. Sezon ile Final Yapmaya Hazırlanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/atiye-3-sezon-final-netflix/

Atiye 3. sezon ile final yapacak! Netflix Türkiye’nin Beren Saat ve Mehmet Günsür’lü dizisi yeni sezon onayını final haberiyle aldı. (DEVAMI…)

Atiye’nin 2. sezonunun giriş bölümünde dakika 10:18’de Take Your Pills posteri var. Netflix belgeseline mi gönderme acaba?

Arkadaş Türk dizisi olmasa vallahi izlenmez. Bu nedir yahu? Tamam Netflix dizilerinde bütün gizemli, mucizevi olaylara çok az tepki veriliyor ama bir insan uyandığında hayatı komple değişirse ve tanınmamış bir halde yeniden hayata başlarsa hiç mi tepki vermez? Kafayı yemez? O kadar yaşanan gizemli olayların üstüne bir de?

1 Beğeni

Çoğu film ya da dizi ne yazık ki bu klişe ile dolu. Bu bağlamda benim kilit nokta olarak gördüğüm gerçekçilik ne yazık ki pek sağlanmıyor. Karakterlerin tepkileri ve bazı olayları anlamlandırma kabiliyeti çok mu çok saçma geliyor bana artık. İzlediğim filmlerden/dizilerden keyif alamaz oldum.

1 Beğeni

Vallahi izleyesim yok ama başladım bitirmem gerek diye izliyorum işte. 2020’nin başından beri Mr. Robot’tan başka hiçbir şeyi ağzım açık seyredemedim şöyle ağız tadıyla.

1 Beğeni

4 adet gönderi şu konuya taşındı: Hangi Dizileri İzliyorsunuz?