Attack on Titan Animesinin Final Sezonu Çıkış Tarihi Belli Oldu

(Devrim Beyaz) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/attack-on-titan-final-sezonu-cikis-tarihi/

Sevilen anime yapımlarından Attack on Titan’ın 4. ve final sezonunun çıkış tarihi paylaşılan kısa bir video eşliğinde duyuruldu. (DEVAMI…)

(Deniz) #2

Bu animeden pek bir şey anlamadım. Bir kaç bölüm izledim pek hoşuma da gitmedi açıkcası.

(Hüseyin gök) #3

Ne dördüncü sezonu ya daha en az 3-4 sezon çekilebilirdi ve mangasıda devam ediyor.Neden son buluyor
Anime anlamış değilim.3 sezon daha manganın 3/1’i işlemiş halde.Galiba manga ilerlemesini epey sürdürdükten sonra devam eder.Bu animeyi sevmeyen boşversin anime izlemeyi.

Özellikle ilk sezonu sosyolojik olarak çok derin, biraz klasik ama güzel. Üçüncü sezonun ilk bir kaç bölümünü izleyip yoğunluktan dolayı bıraktım. En kısa zamanda izleyeceğim. Bence herkesin şans vermesi gereken bir anime.

Özellikle ilk sezonun opening’i beni benden alır her zaman.

(Kadir) #5

Anime magaya yaklaşınca önlerine 3 seçenek çıkıyor.

1. Filler adı verilen doldurma bölümler koymak

2. Senaryo olarak mangadan ayrılmak

3. Final yapmak. Bu tarz finallerde tekrar dönüşler oluyor. Manga biterse veya 2-3 sezonluk konu birikirse tekrar kaldıkları yerden devam ettikleri gibi sıfırdan da başlayabiiyorlar.

İlk iki seçenektense final yapmaları daha olumlu.

(Hüseyin gök) #6

Aynen bende zaten yorumunda belirttim.Manga birikirse dizi devam eder inş.Bu kalitede heleki o seslendirme kadrosuyla uzun süre görmek isterim.

Anime izleyicileri arasında, çok güzel diyenler çoğunlukta. İzlemeyi düşünüyorum.

(fatih) #8

Başlıkta yazanların haberi yok sanırım. Manga son sayılarına geldi ve yakında bitecek. O yüzden animenin kendi başına, ayrı bir şekilde final yapması söz konusu değil.