Avatar 2'nin Uzun Süredir Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı: The Way of Water Yolda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Avatar: The Way of Water Fragmanı Yayınlandı – Kayıp Rıhtım

image

Avatar: The Way of Water fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini James Cameron’ın üstlendiği devam filmi için ilk teaser paylaşıldı. James Cameron’ın 2009’da gişe rekorları kıran devasa filminin devamı olan yapım, nihayet Aralık 2022’de gösterime girecek. Film yapım teknolojisinin sınırlarını zorlamasıyla tanınan bir yönetmen olan Cameron’ın Avatar 2’deki çalışması, benzersiz bir sürükleyici deneyim yaratmayı umarak izleyicileri Pandora’nın sualtı… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Daha uzun bir fragmana bakmak gerek. Bu fragman beni pek tatmin etmedi.

3 Beğeni

2009 yılında sanırım ikinci kez Gordion’da izlediğimde şu sahnede herkes elleriyle bunları tutmaya çalışıyordu. Eşsiz bir andı. Filmi çok sevmiştim fakat 3D belasını başımıza saran film de bu oldu. Umarım 2. filmde farklı bir teknoloji görürüz.

5 Beğeni

Genelde kısa fragmanlar böyle oluyor ya. Çıksa da olur çıkmasa da olur dedirtiyor insana :smiley:

Yalan olmasın ama filmin konusu da beni çok tedirgin etti. Sanki dram ağırlıklı ve durağan bir film izleyeceğiz gibime geliyor.

Bilmiyorum, bazı kısımlar bana oyun fragmanı gibi geldi. Umarım beklediğimize değer.

1 Beğeni

Güzel güzel denizler, balıklar falan… Tatile gitme isteğimi depreştirdi fragman o kadar. Hikaye bazlı hiçbir şey yoktu, o nedenle yorumlayamıyorum, bekleyeceğiz artık.

İlk film %40 reklam, %40 görsellik, %20 de hikayeydi. Hatta reklam kısmını daha da abartabiliriz. Fragmandan da görüldüğü üzere görsellik yine iyi olacak gibi, reklamını da yapabilir ama ben hikayeden korkuyorum. İzlemez miyim? Tabii ki izlerim, orası ayrı. :slight_smile:

1 Beğeni