Avatar Studios Kuruldu: Nickelodeon Yepyeni The Last Airbender ve The Legend of Korra Yapımları Üretecek

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/avatar-studios-nickelodeon-yeni-the-last-airbender-dizileri/

Avatar Studios ile yeni The Last Airbender ve The Legend of Korra yapımlarına hazır olun! ViacomCBS, tamamen evrenle ilgili yapımlar üretecek yeni bir stüdyo kurduğunu duyurdu. Üstelik Michael DiMartino ve Bryan Konietzko önderliğinde yeni bir Avatar: The Last Airbender filmi için çalışmalar başlamış gözüküyor. 2005 yılında Nickelodeon kanalında sahneye çıkan Avatar: The Last Airbender serisi… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Şu Avatarın adam gibi bir filmini çeksinler de başka bir şey istemiyorum.

1 Beğeni

İyi yapımlar geleceğine inanıyorum.

İyi yapımlar gelebilir tabi ki de buna karşı bir önyargım yok. Ama sürekli remake ya da yıllar sonra gelen devam niteliğinde yapımlar görmek çok hoşuma gitmiyor açıkçası. Hayır senaristlerin hayal gücü mü tükendi ya da uyarlayacak kitap mı kalmadı. İkinci bir Avatar filmi görmek, Last Airbender devamı görmek, süper kahraman filmlerinin remake halleri, Harry Potter ya da matrixin devamı açıkçası beni çok çok heyecanlandırmıyor. Keşke daha farklı eserler görebilsek. Kıyıda köşede kalmış bir sürü manga, çizgi roman, kitap ya da senaryolaşmayı bekleyen hikaye vardır bence. Fantastik ve bilimkurgu içeren film ve dizilerde farklı şeyler görmek istiyorum sanırım artık:(

Dediklerin artık çok yaygınlaşmaya başladı ben de katılıyorum. Gerek böyle animasyon olsun gerekse normal film. Sürekli bir yeniden çevirene olayı var. Bu olayı Türkiye’de orijinal bir yapımın Türk versiyonu olarak görüyoruz. Ben zaten izlemiyorum. İşin kolayına kaçmaya başladılar çok.

1 Beğeni

Teknolojinin de gelişmesiyle çok daha başarılı çekimlere görüntüye sahip olabilir belki bu yapımlar ama ciddi anlamda çok bilindik şeyler ve farklı senaryolar görmeyi özledim:(

1 Beğeni

Ben de… Keşke böyle olsa.

1 Beğeni