Avatar: The Last Airbender'ın 4. Sezonu Nasıl Olurdu?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/avatar-the-last-airbender-4-sezon/

Birçoğumuzun hayalini kurduğu Avatar serisinin 4. sezonu, gerçekten de planlar dahilindeymiş. Hem de çoğumuzu heyecanlandıracak fikirlerle birlikte! (DEVAMI…)

3 Beğeni

Bence 4. Sezon a gerek yok. Her ne kadar en sevdiğim dizilerden de olsa 4. Sezonu istemezdim, gereksiz olurdu.
Çok açsaniz Korra sizi gayet doyuruyor. Keşke yeni avatar dizisi yolda gibi bir haber okusam :slight_smile:

Çizgi romanları çıkmış ama pek fazla sevilmemişti. Belki dördüncü sezonda Zuko’nun annesiyle ilgili bir konuya yönelip birlikte son bir macera daha yaşayabilirlerdi.

Fakat düşünüyorum da şu an mesela buna onay çıksa ve yapılacak dense, o zamanlar aldığımız zevki verir mi? Pek sanmıyorum.

Her şeyin bir zamanı var ve Avatar da zamanında güzeldi. Devam etmesini istemem.

Tabii bu durum, olası bir 4. sezon çıkışında koşa koşa izleyeceğimiz gerçeğini değiştirmiyor…

5 Beğeni

Devam değilde düzgün bir şekilde film yapımı çıkarılabilirdi. Çıkardıkları film cidden çok kötüydü konuyu bu kadar kısa halde kesilmesi çok berbattı. Baştan kurgulanıp 6-7 seri bir film çıkması bence çok yeterli olacaktır. Eve gidip tekrar mı izlesem? :smiley:

hiçbir şekilde 4, sezonu gelmesini istemem. avatar last airbender bence muhteşem bir iş yaptı. bir hikayesi vardı giriş gelişme sonuç denebilecek 3 sezonda çok güzel anlattı noktayı koydu. elbette ki ardında soruda bıraktı ama bence birkaç soruyu da yanıtlamayıversin. izleyiciyi cevaba doyuramazsınız düşüncesindeyim. ağır fanlar herzaman bir soru bulur. tavsiyem verilenin tadını çıkarmak. çıkan korra diziside bu düşüncelerimin bende daha da sağlamlaşmasına sebep oldu. korra güzel diziydi. ama bir avatar last airbender tadını arayıp durdum 4 sezon. her ne kadar güzel dizi olsada last airbender ın devamı olduğu için ve seviyesi biraz aşağıda kaldığı için bana gereksiz geldi. pozitif olmaya çalışırsam avatar hikayesine bir devam hikayesinin gereksizliğini gösterdi o kadar.

Filmi çok kötüydü. Filmi yapılacağına devam etsinler, başka Avatarların hayatlarına değinsinler daha iyi. Aslında eski Avatarları anlatacak yan diziler yapsalar ben hayır demezdim.

1 Beğeni

Bence 4. sezonun konusu Azula’nın da Zuko gibi iyiye dönmesi olabilirdi. Çünkü ben Azula’nın gerçekten kötü olduğuna hiç bir zaman inanmadım. Zuko güneş tutulması sırasında babasıyla konuşurken ben onurumu geri kazanmaya değil seni memnun etmeye çalışıyordum diyor. Azula da aynı şekilde sadece babasını mutlu etmeye çalışıyordu. 3. Sezonda bunun temellerini attılar. The Beach bölümünde Azula’nın annesinin onu sevmediğini söylemesi bence bunun içindi.

bence her şey gayet de olması gini gerektiği gibiydi. tabi 4.sezon çıksa hiç fena olmazdı
ama dediğiniz gibi Korra’nın yerinde olduğuna inanmıyorum
ilk izlediğimden beri hiç ısınamadım Korra’ya ve bir Avatar gibi değildi :confused: