Avengers: Endgame Arazisi

Sonunda Ant-man’in şebekliklerini koymasalardı keşke. Ama Disney naparsın? Captain Marvel göstersinler istedim bir an ama kendi filminin sonunda günümüze bağlayarak göstermeleri daha muhtemel gibi görünüyor. fragmanlarda hiç gözükmese aslında daha iyi

1 Beğeni

Tony stark üzdü be. :frowning:

Filme iki ay kalmışken teorileriniz ve beklentileriniz neler?

Benim End Game’de bir şekilde bahsedileceğini umduğum bir husus var. Reddit’deki teorisyenler eminim ki buna da dokunmuşlardır.

Hatırlarsınız Guardians of the Galaxy 2’nin sonunda Adam Warlock’a dair ilk ipucu verilmiş ve kozası gösterilmişti.O sahnenin ardından ona ne olduğunu bilmiyoruz. Kendisine dair başka bir haber almadık.

Bana kalırsa End Game’in içinde ya da sonunda Adam Warlock ile alakalı gelişmeler olacak ve Marvel evreninin geleceği kozmik güçlere doğru yönelecek.

1 Beğeni

Her ne kadar Marvel sever biri olsam da çizgi romanlarına çok dalmadığım için Adam Warlock gözümden kaçan bir karakter olmuş. Şimdi internetten araştırdığımda hikayesinin solo bir filmi hakettiğine karar verdim.
End Game’de bu karakteri de görmek güzel olur.
Teorilere gelince bence Captain Marvel’ı izledikten sonra daha sağlıklı teoriler kurulabilir.

Yeni fragman ve poster geldi:

Yükseldik mi ne? :kalp:

1 Beğeni

Fena yükseldim. Umarım final fragmanı da bu şekilde “hiçbir şey” anlatmaz. Ne öğreneceksek filmde öğrenelim. Zaten TV Spot’larını izlemeyeceğim.

Açıkçası şok oldum izlediğimde. Bu Endgame fragmanları genel Marvel çizgisinden çok farklı. İlk fragman için de söylediğim gibi film böyle olursa tadından yenmez. Müthiş olmuş.

Çaktırmadan arabesk rap dinliyor görev aralarında.

1 Beğeni

Şimdi düşünüyorum da Thor + Hulk + Captain Marvel. Özellikle Hulk’ tan ‘’ We have Hulk ‘’ a yakışır bir şeyler bekliyorum. :smiley: :smiley: :smiley:

Bu üçü evrendeki kahramanların en güçlüsü. Bayağı canlar yakacak gibiler.

1 Beğeni

Squirrel Girl hepsini yener. Captain Marvel yerine onu getirseler daha iyiydi :smile:

2 Beğeni

Beyler,asıl önemli olan after credits’te ne olacak bir de onu düşünün.

yeni avengersa çakılacak bir selam belki?

1 Beğeni

Benim görüşüm zamanda seyahat ederek olaylarin gidişatini değistirip, büyük kapismadan sonra hayatta kalan kahramanlar tekrar biraktiklari zamana döndüklerinde aslinda biraktiklari ve tekrar döndükleri zamanin ayni olmadiğinı farkedecekler.
1- Avangers binasi yerine fantastik dörtlu binasi görülebilir.
2- Büyük bir gücün yokluğunda onun yerini baska bir güç almis olabilir. Galactus en favori kötümdür.
3- Ana kahramanlarin yokluğunda şehri koruyan yeni (fox) kahramanlar.
Sinematik evreni sifirlamak ve haklarini geri aldiklari kahramanlari olaya katmak için ideal bir zemin olur.

2 Beğeni

dostum galactusu kim durdurabilir ki, biraz fazla güçlü olmadı mı sence de?

Marvel çizgi roman evreninin en büyük hikayerinden biri fantastik dörtlü ve gümüş sörfçüyü içinde barindiran hikayedir. Marvel’ın amerikan çizgi roman piyasasinda hakimiyetide bu hikaye ile başlar.

Aldık bakalım. Maalesef ki yine 3D izleyeceğiz. :frowning:

Sinematik evrende gücü biraz dengelenebilir. Çizgiromanda durdurulmuşluğu vardı diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

neden olmasın? ne de olsa tek isteği biraz karnını doyurmak :joy:

Öldürebilsen bile öldüremeyeceğim bir düşmanın olması biraz zorlar ama bir 15 sene ona hazırlık yaparlar artık.