Avengers: Endgame Arazisi

Mutant teorisine bir şey diyemeyeceğim ama Captain Marvel’la orada karşılaşma ihtimali olduğunu sanmıyorum. Hatırlarsak Avengers’ın after credits sahnesinde Nick Furry Kaptan’a acil mesaj durumu yolluyordu. Yani gerçekten de İntikamcılar ekibinin bile halledemeyeceği bir durum için elinde koz olarak bulunduruyordu. Haliyle orada olması pek olası değil.

Ama ben Captan Marvel’ın dünyada olduğunu düşünmüyorum. Eğer dünyada olsaydı gezegeni yok edebilecek tehlikede iki savaş yaşandı, o da katılırdı gibime geliyor. Kuantum boyutunda değilse bile bence dünya dışı bir yerde. Belki başka bir gezegen? O çağrı cihazı Kree teknolojisiyse eğer, belki onların gezegeninde bile olabilir. Çizgi roman okuru olmadığım için teorilerim burada sona eriyor ama eğer o kadar zaman boyunca dünyadaysa da herhalde bunun tek açıklaması hafıza kaybı falan olurdu diye düşünüyorum.

Avengers 4’te görmek istediğim tek sahne:

Özet

6 Beğeni

Ayy gerçekten ya. Umarım o konuyu mantıklı bir yere bağlarlar. Çünkü hatırladıkça sinirim bozuluyor.

Uzun süredir beklenen fragmanın çarşamba günü geleceği söyleniyor.

Ve ilk fragman da geldi ismi de belli oldu:

Siz nasıl buldunuz?

3 Beğeni

Film fragmanın tonunu korusa harika bir yapım olabilir. Bunun ihtimalinin az olduğunu biliyorum. Ancak genele bu yayılsa gerçekten ne güzel olurdu be!

Sonunda Ant-man’in şebekliklerini koymasalardı keşke. Ama Disney naparsın? Captain Marvel göstersinler istedim bir an ama kendi filminin sonunda günümüze bağlayarak göstermeleri daha muhtemel gibi görünüyor. fragmanlarda hiç gözükmese aslında daha iyi

1 Beğeni

Tony stark üzdü be. :frowning:

Filme iki ay kalmışken teorileriniz ve beklentileriniz neler?

Benim End Game’de bir şekilde bahsedileceğini umduğum bir husus var. Reddit’deki teorisyenler eminim ki buna da dokunmuşlardır.

Hatırlarsınız Guardians of the Galaxy 2’nin sonunda Adam Warlock’a dair ilk ipucu verilmiş ve kozası gösterilmişti.O sahnenin ardından ona ne olduğunu bilmiyoruz. Kendisine dair başka bir haber almadık.

Bana kalırsa End Game’in içinde ya da sonunda Adam Warlock ile alakalı gelişmeler olacak ve Marvel evreninin geleceği kozmik güçlere doğru yönelecek.

1 Beğeni

Her ne kadar Marvel sever biri olsam da çizgi romanlarına çok dalmadığım için Adam Warlock gözümden kaçan bir karakter olmuş. Şimdi internetten araştırdığımda hikayesinin solo bir filmi hakettiğine karar verdim.
End Game’de bu karakteri de görmek güzel olur.
Teorilere gelince bence Captain Marvel’ı izledikten sonra daha sağlıklı teoriler kurulabilir.

Yeni fragman ve poster geldi:

Yükseldik mi ne? :kalp:

1 Beğeni

Fena yükseldim. Umarım final fragmanı da bu şekilde “hiçbir şey” anlatmaz. Ne öğreneceksek filmde öğrenelim. Zaten TV Spot’larını izlemeyeceğim.

Açıkçası şok oldum izlediğimde. Bu Endgame fragmanları genel Marvel çizgisinden çok farklı. İlk fragman için de söylediğim gibi film böyle olursa tadından yenmez. Müthiş olmuş.

Çaktırmadan arabesk rap dinliyor görev aralarında.

1 Beğeni

Şimdi düşünüyorum da Thor + Hulk + Captain Marvel. Özellikle Hulk’ tan ‘’ We have Hulk ‘’ a yakışır bir şeyler bekliyorum. :smiley: :smiley: :smiley:

Bu üçü evrendeki kahramanların en güçlüsü. Bayağı canlar yakacak gibiler.

1 Beğeni

Squirrel Girl hepsini yener. Captain Marvel yerine onu getirseler daha iyiydi :smile:

2 Beğeni

Beyler,asıl önemli olan after credits’te ne olacak bir de onu düşünün.

yeni avengersa çakılacak bir selam belki?

1 Beğeni