Avengers: Endgame Finalindeki İhtiyar Captain America'nın Yaş Gizemi Çözüldü

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/avengers-endgame-finalindeki-ihtiyar-captain-americanin-yas-gizemi-cozuldu/

Avengers: Endgame senaryosu paylaşıma açıldı. Yayınlanan senaryo merak edilen, Captain America filmin sonunda kaç yaşında, sorusunu da yanıtladı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

:thinking: :thinking: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :scream: :male_detective: :female_detective: :memo: :chart_with_downwards_trend: :chart_with_upwards_trend:

Steve 1918’de doğmuştu, 1945’te ise Kuzey Kutbu bölgesinde uçak kazası yapmıştı yani bu sırada 27 yaşındaydı. Avengers: Endgame’in büyük bir kısmı 2023 yılında geçiyordu ve söylenene göre bu Steve’in buzdan çıkmasından 12 yıl sonrasına denk geliyordu. Yani Endgame’de taşları yerine koymak için zaman yolculuğu yaptığı sırada 39 yaşındaydı. Bu noktadan 1949 yılına geri dönecek olursak 74 yıl yapacaktır ve 74 ile 39’u topladığımızda bu bize Cap’in asıl yaşı olan 113’ü verecektir. 112 denmesinin sebebinin ise Cap’in henüz 113. yaş gününü kutlamamış olmasından kaynaklandığı düşünülüyor.

Captain’ın yaşını hiç merak etmedim. Adama Süper İnsan Serumu verdiler. Benim merak ettiğim Falcon’a verildi mi bu serum. Adam yeni Cap.