Avengers: Endgame Yeni Görüntülerle Tekrar Sinemalara Geliyor

(Hakan Tunç) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/avengers-endgame-yeni-goruntulerle-tekrar-sinemalara-geliyor/

Avengers: Endgame, filme eklenen yeni görüntülerle birlikte bir kez daha beyaz perdeye geliyor. (DEVAMI…)

Gözünüzü Thanos doyursun. :slight_smile:

(Deniz) #3

Baktılar Avatar’ı geçemiyorlar, ne yapalım; ek görüntü ekledik diyelim tekrar sinemaya verelim. Ki bunun başka bir açıklaması yok. Madem ek görüntüler vardı niye daha önce vermediniz ? Şu anda Avatar ile aralarında yanılmıyorsam; 100bin dolar gibi bir rakam kaldı. Bu da geçilmeyecek bir rakam değil. Ayrıca, Avatar’ı geçse bile bu, Avengers’in Avatar’dan daha iyi bir film olduğu anlamına gelmez. Sadece ticari anlamdan en iyi olabilir ki, bunu pek de önemsediklerini sanmıyorum. Hala en iyi film; Avatar.

(Zehirli okla vuruldu.) #4

Ayıp yaaa… DLC mi satıyorsun arkadaşım.

(Ahmet Usay) #5

Marvel filmlerini neden korsan izlemeyi sevdiğimi bir kez daha kanıtlar nitelikte. İnsanlara değer verirseniz birgün sinema salonunda görüşürüz Marvel.

(Yakup Alioğlu) #7

Kuyruğuna kadar gelmişler. Bu kadar yaklaştiktan sonra zorlamaları elbette normaldir. Ama Avatar’ı Endgame’den daha çok seven biri olarak üzüleceğim doğrudur.

Yalnız Avatar da 2 kere gösterime girdi. Ben bi sakınca görmüyorum seven 1 kere daha izlesin.

Avatar da iki kez vizyona girdi ve totalde 238 gün kaldı vizyonda. Avatar’ın ikinci vizyonunda ek sahneler kondu mu bilmiyorum ama Endgame’de konulması gayet doğru bence. İnsanlara tekrar gelmeleri için bir sebep sunuyorlar. Ayrıca herkes gelmiş geçmiş en çok kazanan film olmak ister, kabahat aramak yanlış, insanlar para kazanmak için yapıyor bu filmleri sonuçta.

(Zehirli okla vuruldu.) #10

Bence bu yayınevinin bir kitabı size sattıktan sonra okutup, ondan sonra da alın bakın ben kitabın içine çeşitli yerlere 100 sayfa daha önemli şeyler ekleyip yine bastım diyerek size satmaya çalışmasıdır. Kötü örnektir, umarım beyazperde de başka örneklerini görmeyiz.

(Carai an Caldazar!) #11

Olmaz kabuletmiyorum. Bu bir hile daha üstü değil. Benim için gerçek şampiyon Avatardır.

(Hüseyin gök) #12

Bu sayade end game’de fıslayacak.İnsanlar bi hevesle gştmişti sinemaya şimdi koymanız o filmi standartının üzerine çıkarmayacak.Avatar’ı 7-8 kez izledim ama Endgame tek seferlik bir yapım,ikinci defa aynı heyacanı vermez.