Ayrıntı Yayınları'nın Bilimkurgu Dizisi "Gece Yarısı Gezegeninden Raporlar" ile Devam Ediyor

(Pilav Ye, Kadınlara İnan) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/ayrinti-yayinlarinin-bilimkurgu-dizisi-gece-yarisi-gezegeninden-raporlar-ile-devam-ediyor/

Ayrıntı Yayınları, Ursula K. Le Guin ile başladığı Bilimkurgu Dizisi’ne Jamaikalı yazar Nalo Hopkinson ile devam ederek gönlümüzü çalma yolunda hızla ilerliyor! (DEVAMI…)

(Cemalettin Sipahioğlu) #2

Acaba bu seri, hep benzer formatkardaki çalışmaları mı içerecek? Yani, öykü ve yazara ait makaleler derlemesi olarak.

Bundan şikayetçi değilim. Öyküleri kavramak ve yazarın görüşleri hakkında fikir sahibi olmak için güzel format.

Ben daha çok, seriyi böyle sürdürüp sürdürmeyeceklerini merak ediyorum.

(Serhat) #3

Sitenin birinde kitapların daha önce hiç yayınlanmamış eserlere ağırlık verilecek olmasından bahsediyordu. Ayrıca çıkacak kitaplar öykü, novelette ve novella gibi eserlerden oluşacağı söyleniyor.

(Cemalettin Sipahioğlu) #4

Harika haber :slight_smile: Kaliteli ve ilk defa yayınlanan kısalar serisi olacak desenize :slight_smile:

(fatih çetin) #5

Bu seride şu ana kadar çıkan 4 kitabı sipariş ettim. Kargo geldiği an okumaya başlayacağım bakalım.