Back to the Future 4 Sesleri Yükseliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/back-to-the-future-4-sesleri/Back to the Future serisinin çılgın doktoru Emmett Brown’dan açıklamalar var. Usta aktör Christopher Lloyd nasıl bir devam filmi istediğini anlattı. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Başka seriler için olabilir niye olmasın diye düşünürüm ama bu filmin devamını çekmek isteyenler için ağır konuşurum.

1 Beğeni

Ancak ve ancak yine Robert Zemeckis ve Bob Gale yazıp yönetecekse olur o iş. “Geleceğe Dönüş 4, bilmemne filminin yönetmenine emanet” gibi haberler çıkarsa, o da filme Jumanji gibi seriden kopuk kendi bakışını getirirse, twistli, şakalı, kendi dünyası dışında bir dünyaya komikli göndermeler yapan ucuz basit bi film ortaya çıkarsa -ki olursa kesin öyle olur, hiçbir halta benzemez.

1 Beğeni

Hiç gerek yok. Üçleme Marty ve Doktor’un hikayesini mutlu bir sona bağlayıp macerayı güzelce noktaladı zaten. 2015’teki geleceği ve McFly ailesini de gördük. 2019’a nasıl bağlayacaklar? Bazı şeyler tadında bırakılmalı.

2 Beğeni

Paralel evren gibi bir konuya değinilebilir. Doktor mutlaka olmalı zaten de, Mcfly’dan şüphelerim var görünmeyebilir. Çok sevdiğim efsane bir seriydi. Gelirse izlerim olumlu veya olumsuz eleştiri yapmam. Ama; Jumanji gibi saçma bir hal alacaksa hiç çekilmesin bence.

Bu Hollywood artık çok oldu. İllaha devam filmi çekeceksiniz; Badi’yi çekin, efendime söyleyeyim Dünyayı Kurtaran Adamı, Çöpçüler Kralı’nı çekin. Yemedi, değil mi? Zor çekersiniz zor…

image

Ayrıca sayın Hollywood, nerede bizim Thundercats filmimiz? Nerede Clementine? Nerede Yakari? Nerede Tusubasa? Nerede Saber Rider? Nerede ha nerede?

image

Yeter gidiyorum ben, çok sinirlendim…@1!532231@12344

1 Beğeni

Bence hikaye olarak da güzel bir şekilde başlatılıp bitirilmiş bir seriyi tekrar çekmek veya kaldığı yerden devam ettirmek konusunda tam ortada bir yerdeyim. Benim açımdan kesin olan bir şey var o da ne yapılırsa yapılsın eski tadı ve heyecanı vermez çünkü bunu çocukken ve günümüz teknolojisinin tam olmadığı zamanlarda izleyenler için yarattığı heyecan bambaşkaydı.

Yeniden çekim olursa fena saydırırım. Hikaye devam ettirilirse bi bakarım acaba nasıl olmuş diye.

Hikaye devam ederse muhtemelen birileri Doktor’ un çizimlerini, taslaklarını bulur yeniden yapar zaman makinesini ve olaylar gelişir vb. :slight_smile:

1 Beğeni

Clementine efsane olur