Barış Akarsu'nun Hayatı Film Oluyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Barış Akarsu: Hayatı Film Oluyor: Senaryosu Hazır – Kayıp Rıhtım

Yerli müzik dünyamızın önemli isimlerinden Barış Akarsu hakkında bir sinema filmi geliştiriliyor. Genç yaşta bir trafik kazası nedeniyle aramızda ayrılan rock müzik sanatçısı Akarsu’nun hayatı film oluyor. Yapımın senaryo çalışmaları tamamlandı. Filmin çekimleri ise 2021 yılının yaz aylarında gerçekleştirilecek. 1979 yılında Bartın’da dünyaya gelen Barış Akarsu, rock müziğin Türkiye’deki önemli sembollerinden birisi haline gelmişti. Profesyonel… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Sevilir sevilmez ama Mustafa Uslu Türk sinemasında yeni bir dönem başlattı. Bu biyografik eserleri git gide daha fazla göreceğiz gibi. Ayla, Müslüm, Çiçero, Naim…

4 Beğeni

Güzel bir fikir. Eğer bulabilirseniz kitabını da öneririm:

image

Ve bence Barış Akarsuyu, Johnny Depp Oynasın. :smiley:

Bu filmi yapmak içen geç kalmadılar mı? Düşük gişe yapar bence hiç girmesinler.

Filmi 2020 yılında yapımcılığa başlayan birinin yapması zaten ne çıkacağı konusunda az çok fikir veriyor bence. Umarım yanılırım.

Ankara’da Onaon cafe vardı. İşletenler Barış’ın kuzenleriydi. Yıllarca magic the gathering turnuvaları yapıp, güzel dostluklar kurduğumuz harika bir mekandı. Bu mekan sayesinde ilk işimi kazanmıştım. Sınavlara hep burada çalışıyordum. Barış’ı sanatçı olarak sevip beğenmek bir yana, bana hep bu mekanı ve o yılları hatırlatıyor olması ayrı bir güzelliktir. Huzur içinde yatsın.

3 Beğeni

Ah Barış Akarsu ah. Ne zaman görsem içim cız eder. Annemle birlikte çok ağlamıştık. Huzur içinde olsun. :sparkles::sparkles::sparkles: