Batman: Beyaz Şövalye Raflardaki Yerini Aldı


(M. Ihsan Tatari) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/cizgi-roman-manga/batman-beyaz-sovalye-raflardaki-yerini-aldi/Batman’den nefret etmeye hazır mısınız? Joker’in deliliğinden kurtulup Gotham’ı daha iyi bir yer hâline getirmeye çalıştığı Batman: Beyaz Şövalye bizlerle. (DEVAMI…)


(Deniz) #2

Neredeyse 2 hafta oldu, hala buradaki kitapçıya gelmedi. Çok merak ettiğim bir ÇR.


(M. Ihsan Tatari) #3

Dün oturdum, üç basılan üç sayıyı bir solukta okudum. Çok farklı, değişik, hatta heyecan verici. Sevip sevmediğime karar veremedim başta, Batman’e toz konduramıyorum çünkü :slight_smile: Ama Joker-Batman ilişkisini çok farklı bir açıdan ele aldığı kesin.

Site için bir inceleme yazmayı düşünüyorum yakın zamanda. Bakalım…


(akaiabe) #4

Bu seriye çok karışık duygularla, yine de büyük ümitlerle başlamıştım, açık konuşmak gerekirse hiç ama hiç beğenmeyerek bitirdim. Türkçesi nasıl olmuş, çevirisidir, sayfa kalitesidir bilmiyorum, koleksiyon için belki edinirim. Büyük bir hayal kırıklığıydı benim için. :frowning_face:


(M. Ihsan Tatari) #5

Öyle demeyin, korkutmayın beni :smiley: Sonu hakkında endişelerim olsa da şimdilik gidişattan memnunum. Ama “son” tatmin edici olmayınca gidişatın pek anlamı kalmıyor tabii. Hepsini okuyunca yine yorum yazarım.


(Deniz) #6

Batman-Hush çok iyiydi. Bu da öyledir umarım.