Batman Filmi Komiser Gordon'ını Bulmuş Olabilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/the-batman-film-komiser-gordon/

Şu sıralar Westworld dizisindeki rolüyle gündemde olan Jeffrey Wright, yeni The Batman filminde Komiser Gordon’ı oynamaya çok yakın. (DEVAMI…)

1 Beğeni

giphy

3 Beğeni

Bu güzel bir haber ya. Bu adamın görmüş geçirmiş, sakin ve bıkkın tavırları yeni bir Jim Gordon adaptasyonuna cuk oturur. Adam harika oyuncu.

1 Beğeni

Orijinal karakterleri siyahi yapma hevesini anlamış değilim. Amaç ne bunda ? peki bundan önceki Gordon’lar ne olacak ? Yine reset mi atılacak evrene ?

2 Beğeni

Bu karakterlerin ten renklerinin ana eserden farklı olmasına duyulan rahatsızlığı pek anlayabilmiş değilim doğrusu. Karakterlerin kişilik özelliklerine bağlı kaldıkları sürece isterse Bruce Wayne yeşil uzaylı olsun benim umrumda olmaz. Hele ki defalarca aslına sadık bir şekilde uyarlaması yapılmış bir şeyin, yeni bir vizyonla yapılmış şekline hepten açık olmak gerek. Jeffrey Wright müthiş bir oyuncu olduğu için bu tercihe bayıldım, şu an benim gözümde 2’de 2 yapmış durumdalar.

2 Beğeni