Batman Hush: Sargılar Her Zaman Yara Sarmaz

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/batman-hush-sargilar-her-zaman-yara-sarmaz/

Çizgi roman dünyasının en usta isimlerinden ikisi, Gotham’ın pelerinli süvarisine unutulmaz bir serüven yaşatmak için kolları sıvarsa… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Villain çok kötü ve klişeydi bana kalırsa. Bu tür hikayeleri çok gördük. Klasik arkadaş aslında kötü adammış hikayesi.

1 Beğeni

Eh… Orası öyle. Bioware’in o dönem çıkan tüm RYO’larında da (KOTOR, Jade Empire vs) aynı sıkıntı vardı. O aralar modaymış anlaşılan :slight_smile:

1 Beğeni

Hikayeyi okuduktan sonra bu çizgi roman için realist bir inceleme okumak istedim ve bu yazı o yazı. Hikaye gerçekten çok kopuk ve tatmin etmedi beni. Çizimler ne kadar güzelse hikaye o kadar terse yatırdı diyebilirim. Hush birazcık balon.

1 Beğeni

Batman’in tüm villianlarını göstermek için yırtındıkları ve olayın bu kadar basit olması yüzünden aklımda hep kötü kalacak bir Batman Hikayesi. Batman’e yeni başlayanlar için de Batfamily ve villianlarını yüzeysel anlatan bir çizgi roman.

1 Beğeni

Batman artık sıkmaya başladı yeminle. Şu adam öldürmeme huyu, bir kez öldürürsem duramam klişe olmuş artık.

Ne yani, 1 kişinin ölümü yüzlerce kişinin hayatını kurtaracaksa bu yapılmaz mı? Yapmazsa bu adama kahraman denebilir mi? Sırf bu davranışı yüzünden Todd’u kaybetti.

Ben dünya 2 Batman’i daha çok seviyorum, işini temiz yapıyor :smiley: