Battlestar Galactica 40 Yaşında

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Battlestar Galactica 40 Yaşında – Kayıp Rıhtım

image

Kült bilimkurgu dizisi Battlestar Galactica artık 40 yaşında! Gelin, bu dev yapıma hep birlikte yeniden göz atalım. (DEVAMI…)

9 Beğeni

O zaman 40. yaşı “So say we all!” diyerek kutlayalım.

4 Beğeni

Yazıyı okuduktan sonra gaza geldim sanırım tekrar izleyeceğim. Ne de olsa all this has happened before and will happen again. :d

3 Beğeni

Acaba, diyorum, Caprica başarıya ulaşsaydı, evreni daha nasıl genişletip derinleştirebilirdiler :thinking: ?

4 Beğeni

Dizinin sadece 2000 sonrası yapımlarını izlemiş biri olarak, benim gözümde 2000’den sonra çekilmiş en başarılı bilim kurgu dizisidir. Yaşanan o gerilimli atmosferi izleyiciye yansıtan , cıvık espriler şakalarla o ruhu bozmayan bir yapım. Bu tarz ciddi yapımları daha sık görmek dileğiyle.

So say we all!

5 Beğeni

Bu dizinin ben de yeri başkadır. İlk izlediğim yabancı dizidir. Şimdi bölümlerini bulmak zor keşke zamanında arşiv yapsaydım.

1 Beğeni

Bu diziyi üniversite zamanları arkadaşlar frp oyununa ara verip ayıla bayıla izlerdi, ben de konusu saçma diye uzak durmuştum.

Geçen sene bitirdim meğer güzel çok diziymiş :confused:

Baltar reisin çok hakkını yediler.

1 Beğeni

Ulan Baltar sen şu dört sezonda ne yapmadın ki hangi role bürünmedin ki. Yine de sana kızamıyorum.

Starbuck’ı oynayan Katee Sackhoff dizinin bitmenin 10. yılı üzerine konuşmuş ve Starbuck hakkında bazı açıklamalarda bulunmuş. Katee Sackhoff Reflects on the 'Battlestar Galactica' Finale 10-Year Anniversary & Kara Thrace's Fate

1 Beğeni