Beğendiğiniz Karikatürler

(fatih çetin) #65

(fatih çetin) #68

Bana böyle bir soruyla gelene vereceğim cevaptır bu.

Bir doz kara mizah :grinning:

image

image

image
image

image

(Can) #72

Abi ben hayatımda bundan daha kötü karikatürler görmedim veya neyse adı bu şeylerin artık. Üzüldüm be espri mi tükendi noldu…

Channelate arkasındaki adamlardan biri olan Ryan Hudsonama’nın karikatürlerini severim. Ama eğer onları sevmediysen bunları versem nasıl bulursun.

image

image

(Can) #74

Ishamael has left the chat. : )

@CHALLENGE_TV 'ye özel bir ilgi mi duyuyorsun veya böyle eğleniyor muyuz? :slight_smile:

(galeme) #76

Gerçekten çok kötü karikatürler. Yahu bu komik değilmiş karikatürü değil yalnız, ciddi anlamda manasızlar.

Beğeni gelmiyor zaten görüldüğü gibi. Bu yeterli bir cevap değil mi? Rahatsız edici içerik varsa da raporlayabiliyorsunuz zaten. İlla kendisine söylemek istiyorsanız da özel mesaj yazın? Linç bu, hoş değil.

(galeme) #78

Fikrimi belirttim sadece. Paylaşan arkadaşa karşı da herhangi bir saldırıda bulunmadım ki. Sadece karikatürlerin ne kadar kötü olduğundan bahsettim.

Vay arkadaş bir şeyi beğenmediğimizi söylemek linç mi oldu artık?

Yani birisi bir şeyi beğenmediyse ve bunu bir başkası da dile getirmişse kendi fikrini açıklamasın mı?

2018 yılında da moda oldu artık böyle şeyler. Yapılan her şaka bir kesimi kızdırıyor, yapılan olumsuz yorumlar linç olarak algılanıyor.

Sıyrılın artık bu düşüncelerden.

(Can) #79

Ne diyeceğimi bilemedim. 17 gün önce Challange’a fıkralar kısmında yazdığım şeyi biliyorsun, ben ise unutmuşum. Özel bir ilgi mi duyuyorsun bana? Biraz dolaylı olmuş gibi ne dersin? Ama ben eğlenmiyorum, hoş bir şey değil bu, beni korkuttu. Yapma lütfen. :fearful:

Düzenleme: Oh iyi bari süreli ban yemişsin rahatladım. :sweat_smile:

Çok yılan dilli bir mesaj olmuş. İnsanları ve siteleri yanlış değerlendirmekte devam ediyorum galiba. Üzdü. Neyse ben de kendime ban atayım. Ban! Ban!

(Can) #81

Esasında tüm değerlendirmeler insanın kendi görmek istediklerinin bir kuruntusudur, başka bir şey değil. : )

(Emre) #82

49590943

n6230596251810207111

Merhaba @Ishamael,

Sindella kendi isteği ile bir süre uzaklaşmış yani ban yememiş görünüyor.:grinning:

Karikatürler sadece güldürmek için çizilmiyor biliyorsun, bazen de sadece düşündürmek ya da bir noktaya dikkat çekmek için çizilen çesitleri var. @CHALLENGE_TV beğenmiş ve paylaşmış, çoğumuzun zevkine hitap etmese bile onu etkilemiş anlaşılan kaldı ki @CHALLENGE_TV metal müzik konusunda çok zevkli paylaşımlar yapıyor, demek ki sadece mizah anlayışı farklı.

Senin de Youtube Caddesi başlığında paylaştığın ve ‘çok gülüyorum’ diye ifade ettiğin bir Ray Bradbury videosu var mesela, ben de onu izlerken ‘bunun neyine gülüyor acaba?’ diye düşünmüştüm.:slight_smile: @OgulcanKara da Gunther hayranı mesela ve biz de onunla bir ara bu konuda ters düşmüştük.:slight_smile:

Kısacası insanların sevdiği şeyler değiştiği gibi bakış açıları da farklı olabiliyor. O karikatürleri çizen kişi de çok beğenmiş olmalı ki paylaşmış fakat o açıdan bizler göremiyoruz, olay bu sadece.:slight_smile:

Eleştiri yapmanız güzel fakat alaycılık kısmı konusunda @Sindella gibi düşünüyorum, kırıcı olmuş sanki.

(Can) #84

Bu kaçıncıdır senden istenmediği halde yorumlarıma burnunu sokup “DERS VERİR” nitelikte söylevler veriyorsun.

Olay ney biliyor musun, olay kendini zeki sanıp nutuklar çekmen. Sadece benimle uğraşmış olsan sesimi çıkarmazdım ama hatırladım başka birini daha yorumlarınla taciz etmiştin. Seninle ilgili en güzel çıkarımları o yapmıştı.

Arkadaşımız çok güzel söylemiş Korkmaz: “İnsanlara yapması veya olması gerekenler hakkında nasihat vermeyi bırak lütfen.”