Beğendiğiniz Karikatürler

Güldürdün yine beni ve karikatür başlığına uygun bir cevap olmuş, teşekkürler. :grinning:

Ortada yanlış gördüğüm bir şey varsa görüş bildirme hakkım var ve bu kadar sinirlendiğine göre çok da etkili olmuş.

Sana iyi bir pazar diliyorum, başka bir konuda yine karşılaşmak dileğiyle, kendine iyi bak ve sakin kal lütfen.:grinning:

(Can) #86

Cok zekiyim yazmıştın niye sildin onu? Yakışmıştı sana. Birkaç şeyi daha çıkarmışsın kibirli mi gözüktüğünü düşündün. Bence düzenlemeni geri al eski hali daha iyiydi.

Düzenleme: sinirlendiğim doğru aferin başardın ama sen cok zekiyim yazınca sinirim geçti cidden geçti. Nasıl bir yalnızlık yaşıyorsun ya da nasıl bir yokluktasın inan bilmiyorum.

(Hüseyin gök) #87

:joy::joy:

(m) #88

images%20(5)

(Hüseyin gök) #90

En yukarıda ki çok komikmiş. :joy::joy:

(Hüseyin gök) #92

:joy::joy::joy:

image

BRpVpYiCEAAEYJT

o-kadar-ac-insan-varken-ben-bu-pirasalari-yiyemem
Son karikatür en çok güldüğüm karikatür olabilir dhhdjsks ikinci kez baktığımda aynı şekilde gülmesem de hala komik geliyor :joy:

C1yltclW8AEiEQU
Günaydınlar herkese :slight_smile:

(Turgay) #97

(Hüseyin gök) #99

(Alper) #100

Bu iyiydi…
Amin.
431793eee475f7464cc17e2ccbcaa0a996829db2_1_527x500

(kimyager _ferhat gürdoğan) #101

Bunu nerede paylaşacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum, sevgiler :smile:

Kabil’de kitap satan bir kız sevgilisinin geldiğini gördü, bu sırada babası da yanında duruyordu.

Kız sevgilisine, “Alman yazar Yorg Daniel’in ‘Baban evde mi?’ kitabını almaya geldin galiba?”

Arkadaşı, “Hayır ben ingiliz yazar Tomas Munis’in ‘Seni nerde gorebilirim’ kitabını almaya gelmiştim.”

Kız, “O kitap yok ama ABD’li yazar, Patrice Olfer in ‘Elma ağaçlarının altında’ kitabını önerebilirim.”

Arkadaşı, “Çok güzel! Belçika’lı yazar Jean Barner in ‘5 dakika sonra ararım’ kitabını yarın getirebilir misin?”

Kız, “Memnuniyetle. Ayrıca Fransız yazar Mishel Daniel’in ‘Asla yanlız bırakmam’ kitabını da öneririm.”

Bu konuşmadan sonra babası, “Bunca kitap çok değil mi? Bunların hepsini okuyor mu?”

Kız, “Evet baba, o çok zeki çocuk hepsini okur.”

“Benim çok güzel ve sevimli kızım öyleyse ona Hollandalı yazar, Frank Martinis’in ‘Ben geri zekalı değilim’ kitabını da öner onu da okusun ,ayrıca sen de oku.”

Not: İnternetin kopyala-yapıştır özgürlüğüyle paylaşıldı. :smile:

(Emre ) #104