Benedict Cumberbatch, Sherlock 5. Sezonun Gelebileceğini Söyledi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Sherlock 5. Sezon Gelebilir: Benedict Cumberbatch Duyurdu

Benedict Cumberbatch, Sherlock 5. sezon hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, yeni bir sezonun ihtimaller dışında olmadığını ancak ana kadronun fazla meşgul olması nedeniyle tekrar organize olmanın zaman alacağını belirtti. Benedict Cumberbatch bugünlerde en çok Marvel Sinematik Evreni’nin ünlü karakterlerinden Doctor Strange karakteri ile biliniyor. Yakın zamanda sona eren WandaVision finalinde gözükeceği haberleri çıkmış ancak… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Bu adam yine bizi kandırıyor. Boşuna heveslenmeyin. Yok güzel senaryo gelince olurmuş da yok efendim meşgulüm de… Hepsi yalan. Onun üstüne kaç film çekti. Gözümden düşen bir Benedict var yani.

1 Beğeni

Eski tadı verir mi bilmiyorum. Uzun süredir çekilmemiş.

O berbat dördüncü sezondan sonra gelmese daha iyi.

2 Beğeni

Evet bundan dolayı yeni sezona pek yanaşmıyorlar sürekli aynı cümleleri tekrar tekrar söylemekten de bıkmadılar.

Haberlerde kişisel yorumlara yer vermiyoruz özellikle ancak yorum olarak ben de fikrimi belirteyim.

Sene 2014 olsaydı belki yeni sezon için heyecanlanırdık. Fakat bazı şeyler zamanında güzel. Özellikle 3. sezon sonrası gelmek bilmeyen 4. sezon nihayet geldiğinde “keşke gelmeseydi” dedirtti. Bu nedenle önümüzde çok daha güzel projeler ve fikirler varken, bu tarz eskiye dönüşlerin pek iyi getirisi olmayacaktır.

1 Beğeni