Bilimkurgu Yazarı Kadri Kerem Karanfil Genç Yaşta Hayatını Kaybetti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/kadri-kerem-karanfil-genc-yasta-hayatini-kaybetti/

image

Kadri Kerem Karanfil genç yaşta aramızdan ayrıldı. Kayıp Rıhtım yazarlarından, editör, sahaf, bilimkurgu ve edebiyat emekçisi sevgili dostumuzun vefat haberini üzüntüyle öğrendik. Yazarın vefat haberini, ailesi Facebook sayfası üzerinden şu sözlerle duyurdu: “ACI KAYBIMIZ Çok sevdiğimiz, Kadri Kerem Karanfil’i 22.09.2021 tarihinde kaybettik. Cenazesi 23.09.2021 Perşembe (bugün) günü saat 14.00’da Şakirin Camii’nde kılınacaktır. AİLESİ” Marmara Üniversitesi… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Genç ölümü çok zordur, Allah ailesine sabır versin.

4 Beğeni

Allah rahmet eylesin, ailesine sabır diliyorum.

4 Beğeni

Allah rahmet eylesin.

4 Beğeni

Mekanı cennet olsun…

4 Beğeni

Çok genç yaşta vefat etmiş. Çok üzücü bir şey, ailesine sabırlar diliyorum. Işıklar içinde uyusun :frowning:

4 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim.

3 Beğeni

Allah rahmet eylesin. Ailesi ve sevenlerinin başı sağolsun.

3 Beğeni

Çok üzüldüm. Yüz yüze hiç görüşmesek de bir edebiyat forumu üzerinden tanışmış, beraber yarışmalara girmiş, birbirimize öyküler yollamıştık. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Göğsüme bir taş oturdu. Harika bir yazardı, daha yapacağı çok şey vardı. Sevdiklerine sabır diliyorum.

7 Beğeni

Allah rahmet eylesin.

5 Beğeni

Daha birkaç gün önce ‘Dünyanın Gizli Sahipleri’ isimli öyküsünü okuyup çok beğenmiştim. Çok üzücü bir ölüm. Ruhu şad olsun.

3 Beğeni

Bilimkurgu Kulübü gibi bir yeri Kadri sayesinde keşfetmiştim. Sanırım yazdığı bir öykü dikkatimi çekmişti ve çok beğenmiştim. Ölüm haberini hiç beklemiyordum.

Başımız sağ olsun ve ailesine sabırlar diliyorum.

3 Beğeni