Binlerce Kişi Good Omens Dizisinin İptali İçin Netflix'e Başvurdu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/good-omens-iptali-icin-netflixe-basvurdular/Bir Hristiyan topluluğu Amazon’un dizisi Good Omens’i satanizmle bağlantılı buldukları için iptal edilmesi adına Netflix’e başvurdu. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Bir şeytanla bir melek dalaşıyor,yine insanlara dert oluyor.Ne cahil ve yobaz bir zihniyet.Pornografi yok,cinsellik veya aşırı uçlu küfür ve tabirler yok ama bu obzürt hikaye bile din tüccarlarını telaşlandırmaya yetiyor:)

Lucifer yayınlanırken neredeydiler ? :smiley: Şaka gibi bunun bir kurgu olduğundan bile haberleri yok. Yazık.

1 Beğeni

Başlığı okuyunca ilk sezonu çok beğenen hayranları ikinci sezonda batırmasınlar diye dizinin iptal edilmesini istiyorlar sanmıştım ama konu çok farklıymış. :joy:

5 Beğeni

Hiç şaşırmadım… İzlerken demiştim kendi kendime zaten bu diziye nasıl olay çıkartmadılar. Kimisi gider Harry Potter kitabı yakar, kimisi diziye saldırır. Normal böyle şeyler. Dünyada türlü türlü insan var. Herkes aynı safta olamaz.

Bu yaşımda bir yaşıma daha girdim sağolsunlar. İptal isteğinin sebebine bakınca bir çok dizi iptal edilmeli o zaman. Adı üstünde dizi zaten. Ayrıca kitabına da bu kadar tepki koymuşlar mıydı acaba. Gerçi okuyan kişiler bunlarla uğraşmaz.

Hiç gülesim yoktu :joy:
Şu ana kadar çıkmış onca yapımın arasında bi buna mı taktılar da bide üstelik netflixe şikayet ettiler, demiyorum. Bence bir grup insan şaka felan yapıyor tek açıklaması bu gibi :thinking: