Hangi Karakterlerle Tanışmak İsterdiniz?

Tam da yeni Atuan Mezarları’nı okumuşken… Ama ben Maria Puder diyeceğim. Şansımı denemek isterdim :heart_eyes:

2 Beğeni

Kimi seçersem seçeyim şanslı olan ben olurum. Bir tane olması şartsa Gondor vekilharcı, İthilien Prensi Faramir ile görüşürdüm elbet. Veya kralım, büyücü olmadığı halde En Uzak Sahil’e gitmiş ve oradan geri dönmüş genç yaşında bilge çocuk, kökleri derinde üvez ağacı Lebannen ile görüşürdüm.

4 Beğeni

İki isim arasında gidip geliyorum. Kvothe ile karşılıklı konuşup hikayelerini onun ağzından mı dinlemek daha güzel olurdu yoksa Auri ile baş başa kalıp aylardan ve çiçeklerden bahsederken onun esrarengiz düşünme şeklini çözmek mi? Her ne kadar Auri’nin yeri gönlümde ayrı olsa da oyumu Kvothe’dan yana kullanmak istiyorum.

3 Beğeni

Belki. Tabii önce bedbahtlık nutkundan sağ kalmamız gerek :rofl:

1 Beğeni

Oblomov’la görüşmek isterdim.

2 Beğeni

Sanırım ben her ne kadar nickim deki karakter ile vakit geçirmek istesemde Dövüş Kulübü kitabında ki Tyler ile vakit geçirmek isterdim.

Zaphod Beeblebrox’ı seçiyorum

2 Beğeni

Gollum ile yıllarca Yüzük aşkını konuşmak isterdim tabii ki.

1 Beğeni

Matrim Cauthon ve Locke Lamora ikisi görüşsün. Biz okuyalım olmaz mı …???

6 Beğeni

Muhteşem bir fikir. İkisi birlikte bir şeye küfür ederlerken de okumak isterdim. :smiley:

1 Beğeni

Muhtemelen küfür dağarcığımız epey gelişirdi :smile:

1 Beğeni

Biraz tehlikeli bir seçim bence. Sabaha uyanamayabilirsin.
Hatta en başta inkar eder yüzüğü muhtemelen. :scream:

1 Beğeni

Yüzük bizim olmayacaksa sabahın ne önemi var? :smirk:

NOOOOOOO :scream:
image

2 Beğeni

Bu çok acımasızca ama.

1 Beğeni

Özür dilerim. Amacım sizi kırmak değildi. :pensive:

Mesajı sildim.

Yok yahu espriydi o silmeyin lütfen, kırılmadım güldüm aksine((:

Puslu Kıtalar Atlası’ndan Uzun İhsan Efendi ile ya da Frankenstein’in Canavarı ile görüşmek isterdim. Uzun uzun felsefik ve şiirsel konuşmalar yapardık.

5 Beğeni

Konuyu azıcık saptırıp kitap yerine bu seferlik hangi anime karakteriyle görüşmek istediğimi yazmak istiyorum. Yazmazsam uyku tutmayabilir yoksa. :upside_down_face:

Gaara’ nın çocukluk haliyle görüşmek isterdim. Onu o kadar üzdüler ki onu yanıma alıp, güven ve huzur içinde büyümesini sağlamak, onun için güzel bir gelecek kurmak isterdim. Böylece daima sevildiğini bilerek yaşar ve karamsarlık içinde boğulmazdı. :confused: :worried:

Nedense bugün duygusallığım üstümde. :slight_smile:

4 Beğeni

@maviadige O zaman da Gaara olduğu kişi olamazdı.

Çok düşündüm her karakterde sevmediğim bir yan buldum o yüzden en kısa vakitte kimle daha çok eğlenirim diye düşünüp Harry Dresden’de karar kıldım. McAnally’s Pub’ta bir elimizde bira, çenemiz düşmüş, Mac’in de suratsızlığıyla tertemiz eğlenirdim hem zaten adamın başından bela eksik olmuyor. Küçük de bir serüven yaşardık kim bilir :smiley:

3 Beğeni