Bir Polisiye Romanda Olsaydın, Hangi Rolde Olurdun?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/test/polisiye-roman-kisilik-testi/

Bir cinayet vakasının tam ortasındasın! Hayatta kalanlardan mısın, yoksa bir kurban mı? Belki de azılı bir katilsin? Testi çözüp cevabı öğren! (DEVAMI…)

6 Likes

Şüpheli çıktım. Vay be babam haklı çıktı.

Annem:Bey bu oğlanda bir hâl var.
Babam: Var var.Bir poh karıştırıyor amma…

4 Likes

Psikopat Katil çıktım :smiley:

Cinayeti sen işledin! Diğer katillerin aksine sen kurbanlarını belirli özelliklere göre seçiyor ve öldürmekten zevk alıyorsun. Soğukkanlılık senin temel özelliğin. Kitapların sonu genellikle aksini gösterir ama umarız yakalanmazsın!

2 Likes

Bu ne ya? İnsanı zorla günaha sokarsınız! İyi ki de birazcık dürüst davrandık🤣

5 Likes

İntikam Katili :tipping_hand_woman: pişman değilim :smiley:

4 Likes

Ooo… Meslektaşım :rofl: Bizi o noktaya getirecek bir şey varsa sebebi toplumdur. Bu böyle biline :sweat_smile:

Aslında doğrudan katil damgası yememize gerek yok. Polisiye süper kahraman hikâyesinin intikamcı süper kahramanları olabiliriz :thinking:

4 Likes

Çok güzel Watchmen üyesi olur bizden :smiley:

2 Likes

Zaten süper güçlerimiz gereği ya Batman Ailesi’nden olucaz ya Watchmen takımından, fazla seçeneğimiz yok :smiley:

2 Likes

Ben de çıkarcı katil çıktım :thinking:

2 Likes

Şaşırmadım. Şüpheci biri şüpheli de çıkabilir. :smile:

2 Likes

Katil olduğumu daha önce söylemiştim. Ciddiye almayanlara duyurulur… :wink:

Not: Eğlenceliydi…

4 Likes

Benden de intikam katili olurmuş. Pişman değilim.:skull_and_crossbones:

2 Likes

Psikopat Katil çıktım oysa ki dedektif çıkmak isterdim :frowning:

1 Like

İntikam katili çıktım.Şaşırmadım açıkcası.Bu tür testlerde “katil” çıkarım genellikle.:sweat_smile:

1 Like

Cinayete bir şekilde tanık oldun ya da tüm tanıklar seni şüpheli gösteriyor. Sen roman boyunca yanımızda olan, dedektife yardımı dokunan ama bazen de şüphe duyduğumuz kişisin. Son geldi, katil bulundu ve hepimiz senden boşuna şüphe ettiğimizi anladık.

1 Like

Teste gerek yok maktul olurdum.

2 Likes

Tanık/Şüpheli
Cinayete bir şekilde tanık oldun ya da tüm tanıklar seni şüpheli gösteriyor. Sen roman boyunca yanımızda olan, dedektife yardımı dokunan ama bazen de şüphe duyduğumuz kişisin. Son geldi, katil bulundu ve hepimiz senden boşuna şüphe ettiğimizi anladık.

1 Like

tanık/şüpheli çıktım. insanlar benden şüpheleniyormuş ama aslında suçsuzmuşum. yordun beni hayat :cry:

2 Likes

Psikopat katil çıktım :smiley:

1 Like

Haklısın gerçekten bende de aynı oldu :joy::joy:

3 Likes