Bir Yaban Ezgisi


(Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi) #1

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/bir-yaban-ezgisi/Algazın, Yaşlı ormana girerken bir korku sardı vücuduna, ince pelerinin ardında zarif bedeninin titremesini durduramıyordu. Ağzında dolan solukları daha dışarı çıkmadan bir yenisi burnunu yakarak ciğerlerine yol alıyordu. Kaçtığı fark edilmeden önce Rüzgârlı Vadiyi arkasında, olabildiğince uzakta bırakmaya niyetliydi. Ancak hava o kadar kararmıştı ki mecburen adımlarını yavaşlatıp dikkatli bir şekilde yürümeye başladı. Algazın takip… (DEVAMI…)


(hilal onay ) #2

Bayildim. Anlatiminizdaki akicilik, oykunun kurgusunun guzelligi ve kelimelerin ustaca kullanilmasi… her sey oylesine guzeldi ki ne desem bilemiyorum. Basta uzun olmasından dolayi okumaya biraz cekimser baslamistim ama iyiki okumuşum ve bu guzel oykuden mahrum kalmamisim. Elinize, kaleminize saglik :blush:


(Murat Çelik) #3

Merhaba. Öykümü beğenmenize sevindim. Değerli yorumunuz için teşekkürler.


(Orhan Serdar Bozkurt) #4

Bravo kardeşim sürikliyci bi öyküydü… bataklıktan kasıt nedir gene yazar olarak en iyi sen açıklarsın fakat bana ölmek kadar özgür biyer gibi geldi bende batmak istedim en dibine😉 başarılarının ve öykülerinin devamını bekliyorum sevgiler…