Birleşik Krallık'ın 5 Öğrencili Ücra Adasındaki Okula Müdür Aranıyor: Maaş Yıllık 61 Bin Sterlin

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/yasam/birlesik-krallikin-5-ogrencili-ucra-adasindaki-okula-mudur-araniyor-maas-yillik-61-bin-sterlin/

image

Birleşik Krallık’taki en ücra adalardan biri olan Foula’da, 10’dan az sayıda öğrencisi olan bir ilkokula müdür aranıyor. Görevi kabul edip 12,6 kilometre karelik adaya taşınan müdüre yıllık olarak vadedilen maaş ise 61 bin sterlin, yani yaklaşık 77 bin dolar. İskoçya’nın en uzak adalarından biri olan Foula Adası, ilkokulu için hevesli bir müdür arayışına girdi. Kendisine… (DEVAMI…)

3 Beğeni

The Umbrella Academy?

Öğretmenlik uzmanlığım ve İngilizce bilgim var. Nasıl başvuruyoruz acaba? :wink:

3 Beğeni
1 Beğeni

Olmaz da gönderelim bakalım bilgilerimizi.

1 Beğeni

Olursa kendimi, Schindler list’in sonunda birini daha kurtarmayı başarmış Oscar Schindler gibi hissederim :sweat_smile:

4 Beğeni

Çok zor olması. Sene başından beri yurt dışı başvurularını takip ediyorum ve başvuruyorum. Bazı ilanlarda ilerleme de kaydettim ama oturma ve çalışma izni olup olmadığı konusuna gelince tıkanıyor mevzu. Siz bana oturma ve çalışma izni verin çalışayım diyorum. O konularda öncelik o hakları olanların, olmazsa size yazarız diyorlar. Ama geri dönen yok maalesef.

2 Beğeni

Prosedürleri tamamlayıp gitmek çok zor. Herkül’e verilen görevler gibi. Yakın çevremde gayet donanımlı insanların yıllardır çabaladıgını görüyorum ama yine yakın çevremde, donanımla değil, evlilik yoluyla ya da gözü karartıp usulsüzce kaçanlar var. Emeline ulasabilen onlar sadece.

1 Beğeni