Bitirdiğiniz Oyunlar ve Eleştirileriniz

Güncel hangi oyunu oynadığınızı paylaşmak yerine bitirdiğiniz bir oyun üzerine düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir başlık açmak istedim. Bu açıdan “Hangi Oyunu Oynuyorsunuz?” başlığından ayrıldığını düşünüyorum bu başlığın.

İyi oyunlar :video_game: :joystick:.

2 Beğeni

Resident Evil 4 ile başlayalım mı? Kaç kere bitirdiğimi hatırlamıyorum bile. Hele o kayıt yapacağamız zaman ki köşesinde daktilo olan odanın arkaplandaki müziği…

Çok farklı bir deneyim oyuncular için bence. Çünkü ezoterik ve okült esintiler oyunun içerisine çok güzel serpiştirilmiş. Leon ağabeyimiz küçüklük idollerimden biridir bu arada. Bir aralar saçımı onun ki gibi asimetrik yaptırmaya çalıştığımı hatırlıyorum. Çok havalıdır Leon!

Oynayın, oynattırın!

Black mesa
Grafiklerin çok eski olmasından dolayı yıllar önce half life 1’i atlayıp 2.oyun ve sonrasını bitirmiştim ama oynarken hikayeye de dikkat etmemiştim.
Half life 1’in yeniden yapımı olan black mesa bu ay tam sürümle çıkınca ben de seriye baştan başlamak istedim.
Öncelikle oyunun grafikleri, eski bir oyunun elden geçirilmiş hali ön kabulüyle oynanırsa gayet tatmin edici. Hele oyunun xen bölümlerinin grafikleri adeta bir sanat eseri.
Sonlara doğru oyun tekrara düşüp sıkmaya başlasa da genele baktığımızda neden bir klasik olduğunu oynarken size hissettiriyor.

1 Beğeni

What do you sellinggg?
What do you buyinggg?

1 Beğeni

No’h enough cashhhhh! :slight_smile:

Half-Life’ın atmosferi o kadar güzel ki bazı bölümlerde durup dakikalarca tünelleri ve çevreyi izlediğimi hatırlıyorum. Yol kenarında ki evlerde uzun uzun bekleyip doku ve materyalleri falan incelerdim. Hastası olmuşum resmen desenize. :smile:

Rise of tomb raider’ı %57 ile bitirdim 80 90’a tamamlamak için yan görevleri yapıyorum bulmacaları çok güzel fakat oyunun optimizasyon sorunu var bazen drop giriyor 5 10 saniyeliğine donuyor :smiley:

1 Beğeni

death and taxes.Oteki hayatta bir memuru oynadıgımız insanların olumune ya da yasamına karar verdigimiz enteresan bir oyun benim bitirdigim sonda gerci insanlık dunyadan silindi ama neyse yine de begendigim güzel bir oyun.

Bi’ oyunu bitireli o kadar uzun zaman oldu ki… Hangi oyunları bitirdiğimi bile unuttum.

Katana Zero’yu bitirdim. Sanırım bitmiş olması dışında bir eleştirim yok(azıcık zor bir bölüm vardı belki bir de o). Pixel grafikli bir oyun nasıl kalbimizi çalabilir sorusuna yanıt olarak geliştirilmiş olabilir. Oynamanızı öneririm.

2 Beğeni