[BİTTİ-ÇEKİLİŞ] 🐉 Fablehaven Set / Brandon Mull - Pegasus Yayınları

Sevgili forumdaşlar hepinizi selamlıyorum. Çekiliş konusunda hiç tecrübem yok. Bu sebeple eğer bir sorun olursa şimdiden affınıza sığınıyorum.:blush: Başlıktan da anladığınız gibi çekilişle Brandon Mull’un Fablehaven adlı serisini Pegasus Yayınları işbirliğiyle bir kişiye hediye edeceğiz. Bu konuda benden yardımlarını esirgemeyen @Everfever (Kemal Küçükgedik)'e çok teşekkür ederim. Hemen kurallar ve zaman gibi ayrıntılara geçeyim.

1. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken ise en son okuduğunuz veya okumakta olduğunuz kitabı bu başlık altında yazarıyla birlikte belirtmek.

1. Çekiliş 8 Aralık 2019 saat 23:59’da son bulacaktır.
  2. Çekiliş sonuçları 9 Aralık 2019 saat 23:59’a kadar açıklanacaktır.
  3. Çekilişi kazanan arkadaşımız ad, soy ad, adres, telefon bilgilerini eksiksiz olarak 12 Aralık 2019 saat 23:59’a kadar bana özel mesaj yoluyla ulaştırmalıdır. Ulaştırmadığı takdirde hakkı yedek talihliye geçecektir. Her ikisinin de bilgilerini iletmemesi halinde çekiliş bu kişiler olmadan yenilenecektir.
  4. Bir aksilik olması da göz önüne alınarak kurallar esnetilebilir veya tarihlerde değişikliğe gidilebilir.
  5. Kargoya verildikten sonra gönderen tarafın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  6. Forum içinde yapılan bir çekiliş olduğu için en az iki haftalık üye olmayanlar ve bugünden önce en az on gönderi/mesaj oluşturmamış olanlar çekilişe katılamazlar. Katılmışlar ise çekiliş zamanında dahil edilmeyeceklerdir.
  7. Çekiliş random.org sistemi kullanılarak yapılacaktır. Öncelikle herkese rastgele sayılar atanacak ve sonrasında bu sayılar arasından yeniden bir çekiliş yapılacaktır.
  8. Her katılımcı yalnızca bir kez çekilişe katılabilir.
  9. Çekilişe katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

NOT: Aynı çekiliş genel çekiliş şartlarına göre Kayıp Rıhtım İnstagram adresimizden de ilerleyen saatlerde yapılacaktır. Dileyenler oradan da katılımda bulunabilirler. Böylece bir forum, bir de İnstagram adresimiz olmak üzere toplamda iki set hediye edilmiş olacaktır.

Herkese başarılar dilerim.

Fablehaven aşkına! :buyucu:

20 Likes

Kızıl Ejder - Thomas Harris

4 Likes

İlyada - Homeros (20)

2 Likes

Varolmayanlar - Doğu Yücel

3 Likes

Tüm Hastalıkların Şahı-Siddhartha Mukherjee

2 Likes

Eric - Terry Pratchett

4 Likes

Maymunlar Gezegeni - Pierre Boulle

5 Likes

Kuyrukluyıldız Altında Bir İzdivaç - Hüseyin Rahmi Gürpınar

3 Likes

Kızçocuğu - Onur Ünlü

2 Likes

Huzur-Ahmet Hamdi Tanpınar

2 Likes

Taht oyunları- George R. R. Martin

3 Likes

Bruce Chatwin - Ouidah Naibi

2 Likes

İnsanlığın Yıldızının Parladığı Anlar - Stefan Zweig

2 Likes

E. H. Gombrich - Sanatın Öyküsü

2 Likes

Kör Nişancı- Kurt Vonnegut

4 Likes

Jo Nesbo-Yarasa (20 karakter)

2 Likes

Philip K. Dick - Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi?

6 Likes

Clive Barker
Cehennemlik Yürek

:buyucu:

6 Likes

Clive Barker - Dokudünya

6 Likes

Henryk Sienkiewicz - Ateş ve Kılıç

2 Likes