BluTV Ücretsiz Oluyor: Hafta Sonu Bedava İzleyebileceğiniz Yapımlar

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/blutv-ucretsiz-hafta-sonu/

BluTV hafta sonuna özel ücretsiz oluyor. Koronavirüs salgınının tekrar yükselişe geçmesiyle birlikte yeni alınan tedbirler nedeniyle ülkemizde de hafta sonu tam kapanma kararı alındı. Platform da bu hafta sonuna özel yüzlerce içeriğini iki gün boyunca ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Kış aylarının gelmesiyle birlikte Covid-19 salgını artmaya ve hayatımızı daha da olumsuz etkilemeye başladı. Bu süreçte,… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Kayıt olmayı gerektirecek mi?

Keşke haftaya 2 tane boru gibi sınav olmasaydı. teşekkürler hayat. :frowning:

Can Evrenol’un Çıplak’ını merak ediyordum. O ve diğer içerikler hoşuma giderse, Netflix listemi bitirdikten sonra BluTV alabilirim.

Haftaya vizelerim başlıyor aşırı üzüldüm şu an. :sob:

Yarım Kalan Aşklar’ı tavsiye ederim. Dışarıdan klişe aşk dizisi gibi görünse de klişelerden çok uzak, kara mizah yönü kuvvetli, polisiye-gerilim türünde harika bir dizi.

Dün "BluTV üyesi değilm"e tıkladıktan sonra "Devam et"e tıkladım ve alttaki resimde gördüğünüz ekran çıktı. bunu BluTV’ye yazdığımda “yoğunluktan dolayı oluyor, çözeceğiz” dediler. Bugün de aynısı oldu, yine yazdım ve yine aynı şeyi söylediler. E bugün son gün zaten. Aramızda başka, böyle bir sorunla karşılaşan var mı?