Boncuklar, Eldivenler, Şapkalar! Şapkalar! Şapkalar!

Öykü Seçkisi’nde okumak için: https://oykuseckisi.com/boncuklar-eldivenler-sapkalar-sapkalar-sapkalar/Okuyana not: Bu sayfaları canavar dişlerini dolgun etime geçirdikten hemen sonra yazmaya başladım. Acıyor. Kanıyor. Sivri dişleri dirsek kemiğime dek dayandı. Beni o kurtardı. Tüm bunlar, duyduğum seslerden sıkılmamla başladı. Kulübemin yanındaki şatonun kilerinden gelen kükreme sesleri beynimi didikliyordu. Şatodan şikâyetçiydim. Ondan nefret ediyordum. Temeline kibrit suyu döküp ateşe vermek hep iyi bir fikir gibi… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Öncelikle çok özgün bir diliniz olduğunu söylemeliyim. Merak edip diğer yazılarınızı da inceledim. Hepsinden ayrı keyif aldım. Burada da ilgi çekici bir dünya yaratmışsınız. Kendi adıma hikayelerde her şeyin en son bir yere bağlanmasına çok alışmışım. Burada sizin de belirttiğiniz gibi bazı şeylerin nedenini hiçbir zaman öğrenemeyecek olmak farklı bir tat verdi :slight_smile:

Diğer hikayelerde görüşmek üzere!

2 Beğeni

Merhaba,

Keyif alıp zaman ayırmanız beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim.
Her şey belirsizken öyküleri sonuca bağlamaya çalışmak haksızlık.
Tekrar çok teşekkür ederim, sevgiler.

Bütün dehşetine rağmen, sürreal ve sevimli bir dünya okudum. Anlatıcı/kahramanın sarkastik ve doğal dili de öyküye renk katıyordu.
Rövoşata özellikle iyiydi.
Elinize sağlık

1 Beğeni

Merhaba,

Yorumunuzu okumaya başlayınca, dehşet demiş olmanız beni mutlu etti ve devamını okumadan evvel biraz bekledim.
Çocuk öyküsü olmasını isteyerek yazmaya başlamıştım ve çocuk öykülerindeki pembe dünyalardan hoşlanmam. Dehşetli, sürreal ve sarkastik.
Bunu başarmışsam ne mutlu.
Görüşmek üzere!:mermaid:t3:

Öykülerinizin çarpıcı, farklı ve özgün olması, bir şey anlatma kaygım yok tut tutabilirsen tarzındaki yaklaşım, yine de içinde anlatıyorum işte anlasana kararlığı ve muzip bir dil. Öykülerinizi okumayı seviyorum, kaleminize sağlık

1 Beğeni

Ne hoş bir anlatım, teşekkür ederim.
Yapmaya özellikle uğraşmadığım noktaları görmüş olmanız ayrı bir mutluluk.
Nice öykülerde görüşmek üzere!