Bu Ara Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? ­čÄ«

Ben hen├╝z almad─▒m ama her an alabilirim. Fiyat─▒ ger├žekten ├žok uygun ├ž├╝nk├╝. :smiley:

1 Be─čeni

image
image
Ben de ┼č├Âyle payla┼čay─▒m ald─▒klar─▒m─▒ belki ilginizi ├žeken olur. Ayr─▒ca ┼ču siteyi ├žok s─▒k kullan─▒yorum indirim d├Ânemlerinde, i┼činize yarayabilir.

3 Be─čeni

GrisÔÇÖi bolca ├Âvm├╝┼čs├╝n├╝z, bana bir ┼čey kalmam─▒┼č. Ben de m├╝ziklerini ├Âveyim, m├╝zikleri de ├žok g├╝zel GrisÔÇÖin.

2 Be─čeni

Herkese te┼čekk├╝r ederim. Bahsetti─činiz oyunlar─▒ bir bir inceledim ilk olarak ilgimi ├žekenleri ald─▒m, di─čerlerini istek listesine att─▒m.

Bu forum kitap ald─▒r─▒p oca─č─▒ma incir a─čac─▒ dikiyordu zaten, oyunlar eksiktiÔÇŽ Sa─čolun eksik olmay─▒n :smile:

6 Be─čeni

Kral oyundu ilki CommandosÔÇÖun tarz─▒na sahipti.

2 Be─čeni

Resident evil 4 az ├Ânce ps5te bitirdim. Zaman─▒nda PS2de de oynam─▒┼čt─▒m ama hayal meyal hat─▒rl─▒yorum. Tek kelime muazzam olmu┼č. Goty aday─▒m. Ge├žen sene ├ž─▒ksayd─▒, Elden Ring, Gow ile harika bir m├╝cadele olurdu. Oyun tek kelime ile kusursuza yak─▒n. Akl─▒nda soru olan varsa kesinlikle almal─▒. Normal modda 12 15 saat s├╝r├╝yor.

7 Be─čeni

Zelda varken sadece aday kalacak maalesef. ├ľd├╝l├╝ Zeldaya vermezlerse Nintendocular ortal─▒─č─▒ y─▒kar :joy:

3 Be─čeni

Zelda i├žin Nintendo almak istiyorum ama i┼čte evli ve ├žocuklu olunca ┼čuan ki halim bile l├╝ks ka├ž─▒yor. :slight_smile: Olmad─▒ arkada┼čtan ├Âd├╝n├ž al─▒p oynar─▒m ├žok merak ediyorum onuda.

TLOU Part 1ÔÇÖe bakay─▒m dedim. Portu becerememi┼čler. Ram leakÔÇÖten tutun VRAM yetmemesine kadar bir├žok sorunla gelmi┼č. Yaz─▒k etmi┼čler g├╝zelim oyuna. ┼×u a┼čamada oyunu sat─▒n alman─▒z─▒ kesinlikle ├Ânermiyorum. Biraz bekleyin d├╝zeltebilirlerse d├╝zeltsinler ├Âyle oynay─▒n.
image

3 Be─čeni

Bu oyuna PS4ÔÇÖde 3 kere ba┼člad─▒m. Hep bir yere kadar gelip ara veriyorum sonra da oynamaya ├╝┼čeniyorum. Yeni PC toparlad─▒m g├╝zel grafiklerle bunu oynar─▒m demi┼čtim ama cortlam─▒┼č diye hevesim k─▒r─▒ld─▒ almad─▒m oyunu. Bu gidi┼čle h─▒zl─▒ indirime girecek gibi. :d

CyberpunkÔÇÖ─▒ yan g├Ârevleri falan da yaparak bitirdim. Oyunun sanat tasar─▒m─▒ tek kelimeyle ┼čaheser. ├çevre ve mimari tasar─▒mlar─▒, karakter ve k─▒yafet tasar─▒mlar─▒, ara├ž tasar─▒mlar─▒ inan─▒lmaz olmu┼č, a─čz─▒m a├ž─▒k bakakald─▒m ├žo─čuna. Oyun tam olarak tamamlanmadan rahat 3-4 sene erken ├ž─▒kt─▒─č─▒ i├žin yaz─▒l─▒m k─▒sm─▒ hala s─▒k─▒nt─▒l─▒. Havada y├╝r├╝yen NPCÔÇÖlerden duvardan ge├žen ara├žlardan ziyade hala oynan─▒┼ča etki eden ├žok fazla bug mevcut. Benim gibi oynamam─▒┼č olan varsa oynamak i├žin ├žok acele etmese de olur. Haliyle NeuromancerÔÇÖdan Ghost In The ShellÔÇÖden AkiraÔÇÖdan ├žok├ža esinlenmeler mevcut. Bu yap─▒mlardan ufak tefek ayr─▒nt─▒lar─▒ da g├Ârmek ho┼čma gitti. Ke┼čke ├╝zerinde 3-4 sene daha ├žal─▒┼č─▒lsayd─▒ ve daha kusursuz bir ├ž─▒k─▒┼č yapsayd─▒. Her ┼čeye ra─čmen be─čenerek oynad─▒m. :heart: Panam

Red Dead Redemption 2ÔÇÖye ba┼člad─▒m. O da muazzam ba┼člad─▒ :slightly_smiling_face:

6 Be─čeni

Emulator hocam. Switch almak zaten riskli yenisinin kula─č─▒ kap─▒da

1 Be─čeni

Malesef bilgisayar─▒m yok, hatta ┼č├Âyle s├Âyleyeyim dandik bir pcm bile yok. :slight_smile:

Ben seni takip edemiyorum, ne ara bitirdin :smiley:
D├╝n ak┼čam itibari ile Castle yar─▒lad─▒m. 8. Chapter bitti. Bitmesin diye dua ediyorum.

3 Be─čeni

Abi 1 g├╝n ge├ž bile oldu. Ge├žen cumartesi de full Diablo 4 betada ge├žirdim. :sweat_smile: Beni biliyorsun han─▒m ile ├žocuk erken uyuyor. Bende sahura kadar oyun oynuyorum i┼čte. Tam 16 saate bitti de uzun zamand─▒r bu kadar g├╝zel aksiyon, heyecan, gerilim dolu bir oyun oynamadim.

3 Be─čeni

Evet o y├╝zden diyorum, bir ara Diablo oynarken g├Ârm├╝┼čt├╝m seni :grinning:
Bu arada RE4ÔÇÖde new game+ modu var m─▒yd─▒?

1 Be─čeni

Var, oyun bitince hemen soruyor zaten. Ama ├žok yordu beni.

2 Be─čeni

Cyberpunk hatalar─▒n─▒ ve kusurlar─▒n─▒ saymazsak bence ger├žekten efsane say─▒labilir. ┼×ehir resmen ya┼č─▒yor, her an okuyacak bir ┼čeyler bulup o evrenle ilgili bilgilere sahip oluyorsunuz. Bana verilen bilgi paketi olarak ne varsa okudum. Her araba markas─▒ ve modeli i├žin bile k─▒sa k─▒sa ├Âzelliklerini say─▒p bilgi i├žeri─čini yazm─▒┼člar. Oyunun ana hikayesi ├žok k─▒sa oldu─ču i├žin mecbur yan g├Ârevlere y├Âneliyorsunuz. Benim hastal─▒─č─▒m oyun tamamlanma %100 ibaresini g├Ârmeden oyunu bitirmi┼č saym─▒yorum. O bak─▒mdan ├žok fazla saatimi harcad─▒m ama hepsine de─čdi diyebilirim. ├ťst├╝ne b├╝t├╝n trophyleri de toplad─▒m ve ondan sonra oyunla vedala┼čat─▒m. ┼×imdi ilk DLC paketi gelecek, onu bekliyorum.

1 Be─čeni

RDR evrenine giri┼č yapmay─▒ sonunda ba┼čard─▒m. Rdr 1ÔÇÖi ne zamand─▒r erteliyordum. PS3ÔÇÖe y├╝kledim ama ├žok fazla fps d├╝┼č├╝yor ve Rockstar bunun i├žin hi├ž ├Ânlem almam─▒┼č, herkes b├Âyle oynam─▒┼č oyunu. Ben de bir nebze olsun oyunu stabil nas─▒l oynayabilirim derken, me─čersem XboxÔÇÖda gayet g├╝zel ├žal─▒┼č─▒yormu┼č. Hem de en son ├ž─▒kan konsolunda bile Xbox 360 oyununu rahat├ža oynat─▒yor. Ah Sony ah biraz g├Ârsen bunlar─▒ ke┼čke. Neyse, sonra gittim arkada┼čtan ├Âd├╝n├ž One S ald─▒m ve oynamaya ba┼člad─▒m. ┼×u an i├žin konusu biraz s├Ân├╝k kal─▒yor ama oynad─▒k├ža biraz daha oynayas─▒n─▒z geliyor. Bir de neden direkt Rdr 2ÔÇÖden ba┼člamad─▒n derseniz, bir oyunun ├Âncesi varsa ve hikayesi ayn─▒ yerde ge├žsin ge├žmesin ben ilk ├ž─▒kan─▒ oynamak isterim. ─░lk oyun 2010ÔÇÖda ├ž─▒km─▒┼č, ikinci oyun ise 2018ÔÇÖde piyasaya s├╝r├╝lm├╝┼č. Yeni oyuna ne gibi de─či┼čiklikler koymu┼člar onu g├Ârmek bile insan─▒n ho┼čuna gidiyor.

4 Be─čeni

G├╝zel haber :slightly_smiling_face: Biter bitmez bir tur daha atar─▒m ben.