Bugün/Dün Kaç Sayfa Okudun?

Vallahi eğer böyle akıcı ve keyifliyse bence bir anda bitmesi gayet hakkını verdiği anlamına gelir bana göre. :blush:

4 Beğeni

(Bu gün kitaplar için ne yaptın) 0 sayfa okudum oyunlar ağır basıyor.

3 Beğeni

Dün 468 okumuşum. Bugün ise 214 sayfa daha okuyup bir süre ara vereceğim. Plan bu ama sabah ne olur bilinmez.

Böylece 4 günde 1428 sayfa okumuşum. :thinking: Verimli bir hafta oldu.

7 Beğeni

Dün 27 sayfa kitap okudum. Bügün de dün okuduğum 27 sayfayı yeniden okudum. :roll_eyes: Neden böyle oldu yav. :confused:

5 Beğeni

Dün 240 sayfa okudum. 214 demiştim ama dayanamadım başka kitaba başladım ufaktan. Tempoyu biraz düşürdüm.

4 Beğeni
  1. Şu aralar böyle işte :pensive: :pensive: :pensive: Okumaya zamanım yok. Hele şu bir kaç haftayı atlatayım. Sister Carrie okuyacağım. Gerçi okunulası bir kitap mı bilmiyorum. :sweat_smile:
2 Beğeni

Dün 120 sayfa okudum. Bugün, şu ana kadar 210 sayfa.

3 Beğeni

Dün değil, ondan önceki gün başladığım kitabın 448. sayfasındayım. Büyük ihtimal dün 448 sayfanın yarısından fazlasını okumuşumdur. Çünki 2 gün önce kitabı okumaya başladığımda akşamdı. Bu gün yarın bitiririm herhalda.

3 Beğeni

Bu aralar verimli okuyamıyorum günde 40-50 sayfa okuyacağım diye kendimi şartladım :sweat_smile:
Bu Corona kitap okuma isteğimi de alıp götürdü,pek kitaba odaklanamıyorum :pensive:

4 Beğeni

Yaklaşık 1 hafta önce Fahrenheit 451’e başlayıp 40-50 sayfa okudum. Ondan sonra kitabı ne zaman elime alsam odaklanamıyorum, bu virüs olayları psikolojimi bozdu galiba. Elime alıp iki sayfa okuyorum dikkatim dağılıp bırakıyorum. Umarım bu akşam okuyup bitiririm.

5 Beğeni

Stanislaw Lem - Aden 167 sayfa.
Fena sardı bu kitap.

4 Beğeni

Kolektif - İngiliz ve Amerikan Edebiyatında Kısa Öykünün Büyük Ustaları ( İş Bankası Kültür Yayınları ) - 192 Sayfa
Dün akşam bitirdim.

4 Beğeni

Bugün Kürk Mantolu Madonna’ ya başladım ve kitabı elimden bırakamayıp bitirdim. 184 sayfa okudum.

4 Beğeni

Bugün 217 sayfa sissoylu okudum. Yarında 308 sayfa okumayı planlıyorum. Aleph yardımcım olsun.

4 Beğeni

Günlük ortalama 70 sayfa okurum. Kitap sarmazsa 40 da kalırım sararsa 150 e koşarım. Ama günlük ortalamayı korumaya çalışırım. Bugün 40 da kaldım çünkü analık. Çocuk gündüz uyumadı…

3 Beğeni

Dun fahrenheit 451 bitirdim : 202 sayfa
Bugun “Psişik işler” e basliyacagim.

4 Beğeni

200 sayfa okudum. İçimizdeki Şeytan kitabını da böylelikle bitirmiş oldum.

3 Beğeni

Şu ana kadar 125 sayfa okudum. ERİCH FROMM
(Çağdaş Toplumların Geleceği)

2 Beğeni

Dün okuduğum kitap;

D.H.Lawrence - Ölen Adam (80 Sayfa)

4 Beğeni

Bu aralar hiç okuyamıyorum. Kütük taramaktan zaman kalmıyor.

5 Beğeni