Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

Teşekkür ederim kutladığınız için. @Agape , @Tansael , @AeroKnight-sama

Senin de doğum günün kutlu olsun. @Tansael

3 Beğeni

O, Star Trek’in Kaptan Picard’ı, o, X-Men’den Charles Xavier, o, Sir Patrick (Hewes) Stewart! Nice yıllara!

4 Beğeni

@Erdal_01 Nice mutlu senelerin olsun. Yüzünden gülüş etrafından sevdiklerin eksik olmasın.

:partying_face:

10 Beğeni

Teşekkür ediyorum :face_with_hand_over_mouth::vulcan_salute:

3 Beğeni

giphy

@mit Nice mutlu 30 yaşlara. :joy: Sevdiklerinle beraber sağlıklı, mutlu yıllar dilerim. Makarnanız bol, şampiyonluk daim olsun. :smirk:

@VeRMiNaaRD Nice mutlu yaşlara. :blush: Hayallerini gerçekleştirdiğin veya bir adım daha yaklaştığın dopdolu bir sene olsun.

8 Beğeni

Tüm Aslan burcu yoldaşlarımın doğum günlerini kutlarım efenim nice yaşlar görürsünüz umarım. :hanci:

3 Beğeni

Aaa, bizim böyle bir başlığımız vardı di mi?

Çok teşekkürler sevgili @Agape ve @Tamarix. Hep birlikte nice yıllara inşallah. @VeRMiNaaRD, sana da nice yıllara :slight_smile:

Ayrıca kaçırdığım (ve muhtemelen kaçıracağım) herkesin geçmiş (ve gelecek) doğum günleri kutlu olsun.

7 Beğeni

Çok teşekkür ederim sevgili @Agape

Teşekkür ederim İhsan abi, biraz geç kaldım ama senin de doğum günün kutlu olsun. :slight_smile: @mit

1 Beğeni

@Tamarix Yeni yaşının sağlıklı, mutlu ve sevdiklerinle beraber geçmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun. :blush:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim @Agape :blush:

1 Beğeni

Buğun Harry Potter in doğum günü ya… sözde birde forumda fantastik canavarlar diye site var. Çok kınıyorum.:cake::cake::cake::slight_smile::blush::blush::grinning::blush::slight_smile::slight_smile:

2 Beğeni

Siteye üye olmadığı için protesto ediyorduk. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Ayıp oluyor ama… :buyucu:

2 Beğeni

@Buyici Sevdiklerinle ve ailenle beraber güzel bir sene geçirmeni dilerim. Doğum günün kutlu olsun. :blush: Bol bol kitap okumalar da diliyorum.

4 Beğeni

Annem, babam ve işbankasıdan sonra 4. kişisiniz. Bende temennilerinizi destekliyorum. :slight_smile:

8 Beğeni

Ben de @Agape’nin temennilerini desteklemenizi destekliyorum. :grinning:

2 Beğeni

@hunter ve @Hatunkiz Nice mutlu yaşlarınız olsun. :partying_face: Bol kitaplı ve sağlıklı bir sene dilerim. :blush:

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler :blush: Ben de herkes için sağlık ve mutluluk diliyorum :krs:

3 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun @Hatunkiz ve @hunter :birthday: :cake: :cupcake:

2 Beğeni