Bugün Kimin Doğum Günü? (Özel Gün Kutlamaları)

Nice yaşlar dilerim :blush: @hunter @Hatunkiz

Geç oldu ama sizin de doğum gününüz kutlu olsun :blush: @Buyici

3 Beğeni

Çok saolun muhterem. Hayatımda ilk defa yaşlandığımı hissettiğim bir yıl oldu. Baba olmak, çok çok zor bir işmiş. 2 haftadır 20 sayfa kitap okuyamadım, akşam 9da yatıp gece 5 sefer kalkıp sabah 6da uyanıyoruz. :slight_smile: Zor iş vesselam.

2 Beğeni

Olsun, kitap her zaman okunur da baba şefkati kolay bulunamıyor :slight_smile:

2 Beğeni

@Sindella Geç olsun güç olmasın, doğum günün kutlu olsun. :slight_smile: Sevdiklerinle, hayallerinle sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim. :blush::partying_face:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim @Agape’cim :blush:

1 Beğeni

Bugün @Bay_Karamsar 'ın doğum günüymüş. Kendisine bildiği karamsarlıklardan bolca diliyorum. :partying_face::buyucu::krs:

4 Beğeni

Teşekkürler efendim :partying_face: Hepimize bolcana, fazla da üzmeyen, titretip kendine getirterek huzur ve mutluluk bahşeden, tadımlık karamsarcıklar dilerim :sweat_smile: (Az önce, yanlış anlaşılmaya müsait tebrik mesajlarından birini okudunuz. Karamsarlık böyle bi’ şey işte :man_shrugging:t2::sweat_smile:) Ve ayrıca:

10 Beğeni

Doğum gününüz kutlu olsun. :smiley:

1 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Bayramlaşma

Bugün, sevgili kuklaları hayatımıza konuk etmiş kuklacı amcamız Jim Henson’ın doğum günü :partying_face: Bu dünyadan göçüp gitse bile geriye bıraktığı miras yaşamaya devam ediyor :blush:

4 Beğeni

Bugün korku ve fantazi edebiyatının önemli isimlerinden Clive Barker’ın doğum günü. İyi ki doğdun. İyi ki içinden geldiği gibi sanatını konuşturdun. İyi ki o hikâyeleri kaleme aldın.

5 Beğeni

Çok sevgili dostum @Ishamael,

Lanetten çürüyüp gidesiye dek benimle, ailenle, sevdiğin bir iki kişiyle (yeter bu kadar) (cömert bile davrandım bence) dopdolu seneler geçirmeni dilerim. Nice mutlu yaşların olsun. :hugs: :partying_face: :blue_heart: :birthday:

Ayrıca sevgili @YaprakOnur 'un da bugün doğum günüymüş efendim. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu yaşlar dilerim.

5 Beğeni

Ishamael 'in doğum gününü bence şöyle kutlamalıydın…

@Ishamael arkadaş, Zaman çarkı döner, yıllar gelir ve geçer, iyi güzel anılar biriktirmen dileğiyle nice yıllara.

5 Beğeni

Ahaha. Onu ben Zaman Çarkı bitirdigim zamana saklıyorum. İnşallah önümüzdeki on sene içinde. :sweat_smile:

5 Beğeni

Sevgideğer ve saygıdeğer dostum ve yoldaşım @Agape,

Teşekkür ederim güzel dileklerin için ve umuyorum lanetten çürüyüp gidine kadar ve hatta dahi gittikten sonra bile hep birlikte nice senelere. İyi ki varsın kadim dostum. :hugs::blue_heart:

@alper abi teşekkür ederim bana yapılan en yaratıcı doğum günü kutlamalarından biriydi hoşuma gitti. :slight_smile: Umarım senin için de Zaman Çarkı döner çağlar gelip geçmeden kitabın kapağı açılır ve sen de merak eder okumaya başlarsın sonra yıllar geçer ve buradan bir Ishamael geçti bana zorla Zaman Çarkı serisini okuttu dersin. Gerçi beklentiyi fazla tutan seriyi sevmiyor arkamdan bu ne biçim seriydi de diyebilirsin. :smiley:

5 Beğeni

Zaman Çarkına dün itibariyle başlamış bulunuyorum. :slight_smile: Sırf gözüm korkmasın diye yeni karton baskıları çıktıkça alıp okuyacağım.

4 Beğeni

@Firtinakiran

Doğum gününüz kutlu olsun. :buyucu:

5 Beğeni

Çok teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

5 Beğeni

Nice mutlu yaşların olsun. :hugs:

5 Beğeni

İyi ki doğdun @Firtinakiran Daha nice güzel ve özel seneler geçiresin :blush: :partying_face:

4 Beğeni