Çağatay Ulusoy'lu BluTV Dizisi Yeşilçam'dan İlk Görseller

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yesilcam-dizisi-ilk-gorseller-blutv/

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı BluTV dizisi Yeşilçam için ilk görseller paylaşıldı. 1960’lı yılların Türkiye’sinde sinema dünyasına odaklanacak yapım kendisini “Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikâyesi” olarak tanımlıyor. Netflix sonrası giderek popülerleşen dijital yayın platformları arasında, Türkiye’de dikkat çekici işlere imza atan BluTV de yer alıyor. Kanal, geçen aylarda Discovery ile de ortaklık anlaşması… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Netflix’te Hollywood adlı bir dizi vardı, bence yapabildikleri ölçüde ona benzetecekler bu diziyi. :sweat_smile: İşte aslında hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını, çoğu insanın hayali olan Yeşilçam’ın da o kadar masum ve matah bir şey olmadığını gösterecekler bence.

Sonunda başarılı yönetmenlere dizi çektirmeyi akıl edebilmiş bir platform. Bu akımın devamının gelmesini isterim. Ezel Akay’a tarihi dizi çektirmeyi projesini kim yapacak merakla bekliyorum.

Oyunculuk adına Çağatay Ulusoy’da insanların görüp benim göremediğim ne var çok merak ediyorum. Evet yakışıklı ama drama oyunculuğu yapamıyor bence.

2 Beğeni

Fazla ‘‘taklit’’ Çağatay Ulusoy’un oyunculuğu. Özenmişlik kokuyor. Hiç özgün değil. Büründüğü rolü hissettiremeyen bir oyuncu. Sanki Çağatay Ulusoy’un büründüğü bir karakter varmış da o ekranlarda farklı kostümler içerisinde işler yapıyormuş gibi. Yani her oynadığı işte aynı karakter bana kalırsa.

Orhan Pamuk’un Masumiyet Müzesi kitabından uyarlanacak bir dizide de Çağatay Ulusoy oynayacaktı. Diziyi bilmiyorum ama geçtiği dönemler benzer. Bence ya bu dizinin haberi yanlış anlaşıldı ya da önce o yapılmaya çalışıldı olmayınca başka bir kılıfa uyduruldu.

BluTv içerikleri korsan izlenebiliyor mu? Yoksa illa üye olup mu izlemek gerekiyor?