Can Yayınları Klasik Kadınlar Serisi

7 Beğeni

Çok teşekkürler paylaşımınız için. :slightly_smiling_face:

Sırtların düz olmasını beklemiştim, keşke sırt olarak da birbirini tamamlayacak şekilde yapsalarmış diye düşünmedim değil. Ama çoğu okuyucunun elinde bu seriden birkaç kitap bulunma olasılığı çok yüksek olduğu için öyle tercih etmemişler sanırım, satışı etkilerdi ister istemez.

Aşk ve Gurur’un sırtındaki yüz hiza olarak pek iyi durmamış ama onun dışında yine güzel görünüyor. En azından ilk baktığım an hoşuma gitti. Kesinlikle en yakın zamanda alacağım. :slightly_smiling_face:

Bazılarını aynı kadın sanıp neden sekiz kadın varken bazılarını aynı koymuşlar dedim ama inceleyince hepsinin farklı olduğunu gördüm, benim gibi yanılgıya düşenler olursa söyleyeyim dedim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sırt kısmındaki yüzü, kitabın arkasındaki yüz tamamlıyor. Aslında sırttan bakınca bir uyum gözükse daha hoş olurdu, kitaplığa sırtları gözükecek şekilde koyuyoruz sonuçta.

1 Beğeni

Tanrı feminist bookstagramların şerrinden korusun bizi. Şimdiden hikâyelerde ve postlarda binlercesini görüyor gibiyim… Neyse, günlük instagram dozumu 3 dakikaya düşürdüm mutluyum, çok fazla görmeyeceğim en azından.

Not: "Feninizm"i özümsemiş, gösteriş budalası olmayan kişileri eleştirimin dışında tutuyorum.

1 Beğeni

İlerleyen zamanlarda seriye yeni kitaplar eklenecekmiş. (Uyanış, Lady Chatterley’in Aşığı gibi kitaplar bu seriye yakışır diye düşünüyorum.)

2 Beğeni
9 Beğeni