Captain America Defteri Chris Evans İçin Neredeyse Kapandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/captain-america-chris-evans-karari/

Marvel filmlerinde Captain America olarak karşımıza çıkan Chris Evans, canlandırdığı karaktere tekrar dönmeye dair açıklamalarda bulundu. (DEVAMI…)

4 Likes

Benim için de kapandı.

Benim Groot ile birlikte favori Marvel karakterim kendisi. Chris Evans’ın yeri hep ayrı olacak ama bazen vedalaşmak da gerekiyor sanırım. :frowning:

Keşke kapanmasaydı evet güzel bir final olarak gözükebilir belki ama benim için hep eksik kalmıştı. Belki seyircinin hayal gücüne bıraktılar bilmiyorum ama şahsen ben thor4 yerine cap4 izlemeyi yeğlerdim ki cıvıl War da tam olarak bir cap solo filmi değildi zaten. Winter soldier ve capi daha çok yan yana görmeyi isterdim, kalkanı nasıl bıraktı görmek isterdim, Endgamein sonuçlarına nasıl tepkiler verdi görmek isterdim, geçmişte yaşadığı maceraları görmek isterdim zaten onlar bir filme sığar. Neyse ne en sevdiklerim arasında kalacak karakter olarak. Oyuncu zaten yeri dolmayacak şekilde iyiydi. Kalbimdesin Cap
Şunları da bırakayım

Bir de Cap vs Cap ardından gelen “Thats America’s ass” sahnesi

1 Like