Captain Marvel 2 İçin Çalışmalar Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/captain-marvel-2-basliyor/

Marvel Stüdyoları, Captain Marvel 2 için çalışmaların başladığını resmi olarak doğruladı. Yapımın vizyona gireceği tarih de kabaca belli oldu. (DEVAMI…)

İlk film beklentimin çok altındaydı. Avengers filminde de baş karakter olması gerekirken, çok az gördük kendisini. İkinci film ile ilgili de çok beklentim yok. Halbu ki çok sağlam bir karakterdir. Çizgi romanlarını takip eden varsa bilir.

Merhaba,

Bence Marvel zorla yeni bir popüler kahraman yaratmaya çalışıyor. Her ne kadar şahsi görüşüm olsa da benimle aynı fikirde olduğunu düşündüğüm insanlar da vardır. Iron Man, Thor, Captain America ve Hulk Marvel’ın gurur duyacağı dörtlüyü oluşturuyor. Bu kahramanları anlamsız bir şekilde silip, yerine farklı kahramanlar da yaratmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Captain Marvel her zaman ikinci plandaki bir kahramandır. Bir Captain America ya da Iron Man değildir. Aynı şeyi Black Widow için de düşünüyorum ki, Marvel buna benzer birçok kahramana aynı şeyi yapmayı planlıyor. Bunu gerek basın bültenlerinde gerekse de hayran sitelerindeki teorilerden çıkarabiliyoruz. Her şeyi tadında bırakmak gerekiyor.

Sevgiler,

1 Beğeni

Aynen katılıyorum. :+1: