Captain Marvel'dan Göz Alıcı Bir Fragman Yayınlandı

(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/captain-marveldan-goz-alici-bir-fragman-yayinlandi/

Captain Marvel’a hazır mısınız? Merakla beklenen yapımdan yeni bir fragman daha bizlerle! (DEVAMI…)

(Deniz) #2

Bu filme karşı büyük bir ön yargım var. Marvel; En Güçlü Avenger duyurusu ile filme dahil ediyor bu karakteri. Çizgi romanlarını okumuş biri olarak bana bu saçma geliyor. Keza Thor, RKT formunda iken en güçlü varlıklardan biri. Bu karakter Thor’dan nasıl daha güçlü olabilir ? Ayrıca Brie Larson, o karaktere yakışmamış gibi geliyor bana. Şimdi bu karakterle mi yenecekler Thanos’u ? Benim bilmediğim ne gibi bir gücü var ? Güç seviyesi kozmik güçler boyutunda değil. Thor ile karşılaştırılamaz bile. Kozmik güçleri önceden hissedebiliyor ki; dünya böyle bir tehlike altında iken Nick Fury tarafından çağırılması saçma geldi bana. Bence film hayal kırıklığı olacak. 800 milyonu zorlar buna rağmen. Keza Marvel’ın bir seyirci kitlesi var. Ama, bu Avengers filminin gişesini etkilemez.