Captain Marvel'ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/captain-marvelin-merakla-beklenen-yeni-fragmani-yayinlandi/Gözlerimiz Avengers 4 haberlerindeyken "Captain Marvel"dan hoş bir sürpriz geldi. Filmden yeni bir fragman bizlerle! (DEVAMI…)

2 Beğeni

İkinci fragmanda Captain Marvel’in ne kadar kuvvetli olduğunu gözümüze sokmuşlar.

“Evet, Thanos’a sadece Captain Marvel dur diyebilir,” dememiz istenmiş. Avengers 4’e bağlama açısından başarılı bir yaklaşım.

Fakat Captain Marvel’a dair hiçbir şey ilgimi çekmediği için benim açımdan hepsi faso fiso. Bunu geçip doğrudan Avengers 4’a bağlanamıyor muyuz?

1 Beğeni

Captain Marvel evet güçlü; ama, Thor kadar mı ? Bu tartışılır. Yani Thor durduramadı bak CM var o daha güçlü demek bana saçma geliyor. Keza madem öyle ondan kat kat güçlü Sentry veya Hyperion olsaymış. Veya Blue Marvel. CM , MCUda çok güçlü göstermek çok abes. En kötü Thor, RKT formuna geçer yine dağıtırdı Thanos’u. Marvel’ın amacı tüm karakterleri kadın formuna geçirmek. CM bahane.

1 Beğeni

Infinity War’da Thanos’u God moduna geçirdikleri için şimdi karakterleri aşırı şişiriyorlarmış gibi geldi. Ha Captain Marvel zaten güçlüdür orasını bilemeyeceğim, çizgi romanları okumadım fakat umarım Avengers 4’te çare Captain Marvel gibi bir durum söz konusu olmaz.

İlk fragmandan iyi gözüküyor bu arada. Klasik marvel origin hikayelerinin aksine sıkıcı olmayacak gibi duruyor. Bir de Captain Marvel bu kadar soğuk mu harbiden? Yoksa Brie Larson mı çok sırıtıyor rolde?

not: Fury’nin kedi sahnesi :smiling_face_with_three_hearts: :cat:

Çizgi romanlarda da baya güçlü bir karakter hatta Civil War 2 olayının baş aktörü denebilir. Ama buna rağmen, bu karakterin İG’li Thanos’a rakip olabilmesi bana saçma geliyor hala(Gladiator seviyesinde güç olarak.). Güç seviyesi bu kadar yüksek değil. Madem öyle, Sentry veya Blue Marvel’ı koysalardı. En azından kozmik güç bakımından daha yakınlar Thanos ile.

Tek başına zaten Thanos’la baş edemez benim demek istediğim Marvel’ın genel olarak karakterlere level atlatmak zorunda kaldığı. Thor mesela, ilk filmde nerede Infinity War’la geldiği seviye nerede… Keza Hawkeye, Iron Man de öyle. Scott’la bambaşka bir kapı açtılar zaten.
Benim endişem Thanos’u yeneceğiz diye karakterleri hiç olmadıkları gibi göstermek olur. Yani madem bu kadar güçlüydü biz bunu niye şimdi görüyoruz demek istemem. Öyle olacağını da sanmıyorum artık Endgame fragmanıyla gördük çaresizliği.
Captain Marvel’a baya heyecanlandım ben aslında, görelim bakalım. :slight_smile:

1 Beğeni

Gördüğüm kadarıyla Marvel, Thanos üzerine kurmuş herşeyi. Diğer efsane villianlar hep yalan oldu, Beyonder, Galactus,…Orijine sadık kalsalardı karakterlerin bu değişime ihtiyaçları olacağını düşünmüyorum. Thor zaten bir süre sonra RKT formuna geçecekti keza Odin öldü. Şu an KT formunda sanırım. Ama, Captain Marvel bu kadar güçlü olmalı mıydı ? Gerçi, kozmik erevene giriyorlar bunun bir etkisi olabilir. Bundan sonra diğer kozmik güçleri görmemiz de olası. Black Bolt, Gladiator, Master Order…gibi efsanevi karakterlere geçiş yapabilirler.

1 Beğeni