Captain Marvel'ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı


(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/captain-marvelin-merakla-beklenen-yeni-fragmani-yayinlandi/Gözlerimiz Avengers 4 haberlerindeyken "Captain Marvel"dan hoş bir sürpriz geldi. Filmden yeni bir fragman bizlerle! (DEVAMI…)


(Ufuk ) #2

İkinci fragmanda Captain Marvel’in ne kadar kuvvetli olduğunu gözümüze sokmuşlar.

“Evet, Thanos’a sadece Captain Marvel dur diyebilir,” dememiz istenmiş. Avengers 4’e bağlama açısından başarılı bir yaklaşım.

Fakat Captain Marvel’a dair hiçbir şey ilgimi çekmediği için benim açımdan hepsi faso fiso. Bunu geçip doğrudan Avengers 4’a bağlanamıyor muyuz?


(Deniz) #3

Captain Marvel evet güçlü; ama, Thor kadar mı ? Bu tartışılır. Yani Thor durduramadı bak CM var o daha güçlü demek bana saçma geliyor. Keza madem öyle ondan kat kat güçlü Sentry veya Hyperion olsaymış. Veya Blue Marvel. CM , MCUda çok güçlü göstermek çok abes. En kötü Thor, RKT formuna geçer yine dağıtırdı Thanos’u. Marvel’ın amacı tüm karakterleri kadın formuna geçirmek. CM bahane.


(Beren) #4

Infinity War’da Thanos’u God moduna geçirdikleri için şimdi karakterleri aşırı şişiriyorlarmış gibi geldi. Ha Captain Marvel zaten güçlüdür orasını bilemeyeceğim, çizgi romanları okumadım fakat umarım Avengers 4’te çare Captain Marvel gibi bir durum söz konusu olmaz.

İlk fragmandan iyi gözüküyor bu arada. Klasik marvel origin hikayelerinin aksine sıkıcı olmayacak gibi duruyor. Bir de Captain Marvel bu kadar soğuk mu harbiden? Yoksa Brie Larson mı çok sırıtıyor rolde?

not: Fury’nin kedi sahnesi :smiling_face_with_three_hearts: :cat: