Çapulcular Hakkındaki Bu Test Size Bütün Bildiklerinizi Yeniden Sorgulatacak

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Çapulcular Hakkındaki Bu Test Size Bütün Bildiklerinizi Yeniden Sorgulatacak – Fantastik Canavarlar

image

Sirius, Remus, James ve Peter… Çapulcular‘la ilk karşılaşmamız uzun yıllar öncesine dayanıyor. Sizin için Pottermore‘dan çevirdiğimiz bu fevkalade detaylı testle, onları ne kadar iyi hatırlayabildiğinizi öğrenmeye hazır olun! Gerçekten hayırlı bir şey düşünmediğinize tüm ciddiyetinizle yemin edebilir misiniz? Patiayak’ın ayak izlerinden, Çatalak’ın boynuzlarına kadar tüm detayları hatırlıyor musunuz? Yoksa bir Çapulcu Haritası’na ihtiyaç duyacak kadar… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Sonunda fantastik canavarlarla ile ilgili olmayan bir şey geldi ya spoiler yemekten o kadar korkuyordum ki

30 üzerinden 22 doğru!

*ÇAPULCULARIN KAYIP ARKADAŞI

Güzel ve soruları yeterince zorlu buldum. Şıklar kelalaka değildi ve Azkaban Tutsağı’nı yüz kere falan okumamış olsam baya arada kalırdım.

Sirius ne zaman ve nasıl suçlamıştı remusu voldemot ajanlığıyla ben hatırlayamadım bilen aydınlatabilir mi? :pray::nerd_face:

Çok üstünde durulmuyor ama Azkaban tutsağında kısaca bahsi geçmişti

HOGWARTS MUZİPLİK MÜDÜRÜ

Aylak, Kılkuyruk, Patiayak ve Çatalak seni tebrik eder! Kesinlikle ayaktakımı çeteye katılacak kadar muzipsin. Artık tek ihtiyacın olan havalı bir takma ad. Herhangi bir fikrin var mı?
30/27
test oldukça harikaydı…

30 üzerinden 30 doğru!

HOGWARTS MUZİPLİK MÜDÜRÜ

Aylak, Kılkuyruk, Patiayak ve Çatalak seni tebrik eder! Kesinlikle ayaktakımı çeteye katılacak kadar muzipsin. Artık tek ihtiyacın olan havalı bir takma ad. Herhangi bir fikrin var mı?

HOGWARTS MUZİPLİK MÜDÜRÜ

30/29

Test gerçekten güzelmiş.

yine son anda kaçırdım en iyiyi yaaaa delircem ama bikaç tanesini salladım :smiley: fantastik canavarlarda geçmiyor dimi geçiyorsa izlemedim çünkü :smiley:

O beyinsiz capulcuların haritası kısa süreliğne deli gözün elinede geçmişti

30/ 29 bende senle aynıyım

1 Beğeni

biri bana takma ad bulabilir mi
Hogwarts Muziplik Müdürü

30 üzerinden 21 doğru!

ÇAPULCULARIN KAYIP ARKADAŞI

Görünen o ki Çapulcularla bolca vakit geçirmişsin. Onların hayatına ve daha da önemlisi “muzipliğe” oldukça hâkimsin. Seni içtenlikle kutluyoruz. Ancak muziplik ciddi bir iştir. Senden daha fazlasını beklediğimizi söylemeliyiz!